Vai paguvāt pieteikties? Speciāla fizioterapeita konsultācija sēdoša darba veicējiem

Ja ikdienu aizvadat darbā pie datora, tad jāatzīst, ka slodze organismam ir visai liela. Kustību nemainība, pastāvīga slodze mugurai, plecu daļai, rokām un locītavām, kā arī paaugstināta redzes piepūle laika gaitā rada veselības problēmas. Ja jūtat, ka ķermeņa saspringums un pēkšņas sāpes atkārtojas, ļoti iespējams, ka palīdzēt varēs fizioterapeits. Līdz 2018.gada septembra beigām spēkā ir speciāls fizioterapeita konsultāciju piedāvājums veselības un skaistuma klīnikā “Adoria”.

Lai konstatētu, kāds ir kopējais veselības stāvoklis un ko varat darīt tā labā, noderīga būs fizioterapeita konsultācija. Profesionālu veselības izvērtējumu un kompleksu fizioterapeitisko programmu var saņemt fizioterapeita Māra Locāna konsultācijā Rīgā, veselības un skaistuma klīnikā “Adoria”.

Speciāli biroju darbiniekiem izstrādātajā konsultācijā fizioterapeits veiks individuālu veselības izvērtēšanu un sagatavos kompleksu programmu vienam pusgadam. Jūs uzzināsiet kādi vingrinājumi jāveic veselības uzlabošanai un kāda ārstniecības programma būs teši jums atbilstošākā. Ja būs nepieciešams, bez maksas tiks veikta arī teipošana.

Būtiski! Klīnikā “Adoria” fizioterapeita pakalpojumi pieejami jebkura vecuma cilvēkiem, arī bērniem. Īpaša pieeja ir nodrošināta arī atveseļojoties pēc traumām un dažādām saslimšanām.

“Ikvienu, kuru ikdienā piemeklē saspringums vai pat pēkšņas sāpes, es aicinu uz konsultāciju mūsu klīnikā “Adoria”! Līdz septembra beigām piedāvājam konsultācijas laikā veikt vingrošanu un ārstniecisko masāžu, kā arī bezmaksas izstrādāt individuālu fizioterapijas programmu. Ja nepieciešams, veicam arī bezmaksas teipošanu. Es aicinu nebaidīties, neuztraukties un atnākt uz konsultāciju – kopīgiem spēkiem mēs uzlabosim Jūsu pašsajūtu!” sacīja klīnikas “Adoria” fizioterapeits Māris Locāns.

Veselības un skaistuma klīnikas “Adoria” fizioterapeits Māris Locāns absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) Rehabilitācijas fakultātes Fizioterapijas programmā. 2016. gadā saņēmis Latvijas Fizioterapeitu Asociācijas sertifikātu. Māra specializācija ir ārstnieciskā vingrošana, ārstnieciskā masāža ar manuālās terapijas elementiem un teipošana. Māris sniedz konsultācijas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Līdztekus viņš regulāri papildina savas zināšanas un profesionālās prasmes dažādos kursos un semināros. Ir apguvis kinezioloģisko masāžu, kas veicina atveseļošanos pamatojoties uz muskuļu saistību ar citām organismā esošajām sistēmām. Vairākus gadus strādājis ar profesionāliem sportistiem U-18 hokeja izlasē un Latvijas nacionālajā hokeja izlasē, kā arī bijis fizioterapeits hokeja klubos Rīga un Dinamo Rīga.

Veselības un skaistuma centrs ADORIA
Adrese: A. Čaka iela 70-3, Rīga
Tālr.: 67315000, 26378620
E-pasts: info@adoria.lv

Publicitātes materiāls