Tramps varētu uz vēlāku laiku pārcelt tikšanos ar Ziemeļkorejas līderi

ASV prezidents Donalds Tramps pieļāvis iespēju uz vēlāku laiku pārcelt plānoto tikšanos ar Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu.

Kā zināms, Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns Dienvidkorejas un ASV kopīgo militāro mācību dēļ piedraudējis atcelt 12.jūnijā gaidāmo tikšanos ar ASV prezidentu Donaldu Trampu.

Ziemeļkorejas amatpersonas jau atcēlušas tikšanos ar oficiālās Seulas pārstāvjiem, kurā abu Koreju pārstāvji gatavojās apspriest līderu iepriekš panāktās vienošanās, tostarp par miera līguma noslēgšanu un kodolatbruņošanos.

ASV informē, ka turpina priekšdarbus pirms 12.jūnijā paredzētās prezidenta Donalda Trampa tikšanās ar Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu. Valsts departamenta preses sekretāre Hetere Nauerta norādīja, ka no Ziemeļkorejas nav saņemts oficiāls paziņojums par šīs valsts nostājas maiņu.

Vienlaikus tiek informēts, ka samita organizatori patlaban Singapūrā novērtē iespējamās tikšanās vietas. Ja samits netiks atcelts, tas, visticamāk, tiks rīkots kādā no šīs valsts lielākajām viesnīcām.

Tanī pat laikā tiek ziņots, ka ASV prezidents Donalds Tramps pieļauj pārcelt plānoto tikšanos ar Ziemeļkorejas līderi. Ziemeļkorejas pārstāvji pagaidām atturas komentēt gaidāmās sarunas.

Foto: Gage Skidmore/ https://www.flickr.com/photos/gageskidmore/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.