Starptautiskā vizuālo prezentāciju platforma “Prezi” paplašina savu biznesu un uzsāk darbību Rīgā

Turpinot biznesa attīstību, veiksmīgais Ungārijas Start-Up uzņēmums un starptautiskā vizuālo prezentāciju platforma “Prezi” paplašina savu darbību un par sava jaunā biroja lokāciju izvēlas Rīgu. Tuvākajos mēnešos notiks aktīvs darbs pie talantu piesaistes IT, biznesa un produktu attīstības, mārketinga un citās jomās.

Plaši pazīstamā prezentāciju platforma “Prezi”, kas saviem lietotājiem palīdz vizuāli gudri un pārliecinoši komunicēt ar klientiem un sabiedrību, paziņojuši par plāniem atvērt savu jaunāko ofisu Rīgā. Pirms vairāk nekā gada “Prezi” oficiāli paziņoja par apvienošanos ar daļēji Latvijā bāzēto uzņēmumu “Infogr.am”, kas ir viens no veiksmīgākajiem Latvijas Start-Up projektiem.

“Mēs redzam Rīgu kā stabili augošu centru inovatīvu tehnoloģiju un biznesa attīstībai. Latvija jau šobrīd var lepoties ar atsevišķiem starptautiski atpazīstamiem un ļoti veiksmīgiem Start-Up uzņēmumiem gan savu ambīciju, gan kompetenču un talantu dēļ, viens no kuriem ir mūsu kolēģu dibinātais “Infogr.am”, taču ir arī vēl daudzi citi,” stāsta Tailers Millers (Tyler Miller), “Prezi” tehnoloģiju direktors. “Mēs turpinām paplašināt biznesu, ikdienā piedāvājot risinājumus, kas arvien sīvāk konkurē ar plaši zināmajiem prezentāciju risinājumiem un vēlamies piesaistīt talantus, kas spēs šo biznesu attīstīt vēl ātrāk.”

“Prezi” savu darbību Latvijā plāno uzsākt ar komandas papildināšanu. Pirmajos darbības mēnešos plānots piesaistīt full-stack inženierus, produktu un mārketinga vadītājus, dizainerus.

Iepazīstinās ar uzņēmumu

Lai klātienē iepazīstinātu ar uzņēmuma vīziju, biznesa ambīcijām, tuvākiem un tālākiem mērķiem, “Prezi” komanda aicina uz atvērtu tikšanos visiem interesentiem:

Dizaina un Produkta menedžeru tikšanās 9.jūlijā, 18:00, Minox Cocktailbar. Pieteikšanās notiek elektoniski saitē šeit.

Tehnoloģiju inžinieru tikšanās 10. jūlijā, 18:00, Minox Cocktailbar. Pieteikšanās notiek elektroniski saitē šeit.

Vairāk par “Prezi” karjeras iespējām https://prezi.com/jobs/

“Esam priecīgi par plāniem straujāk attīstīt biznesu, tostarp piesaistot spēcīgu komandu no Latvijas,” saka Alise Dīrika, viena no “Infogr.am” izveidotājām. “Mūsdienīgam un prasīgam savas nozares profesionālim motivācija un ekspektācijas pret darba devēju ir mainījušās. Arvien vairāk profesionāļi novērtē fleksiblu un mainīgu darba vidi, kas piedāvā starptautiskas izaugsmes iespējas, iespēju mācīties no globāli domājošiem savas jomas lietpratējiem. “Prezi” apvieno visas no šīm īpašībām, jo ir lielākais starptautiskais “Start-Up” uzņēmums ar stabili augošu biznesu, kas plāno savu darbību organizēt Rīgā.””

Prezi ir prezentāciju veidošanas platforma, kas tās lietotājiem palīdz veiksmīgāk komunicēt ar savu mērķauditoriju un klientiem. Atšķirībā no atsevišķiem slaidiem, Prezi vienotā, interaktīvā platforma daudz veiksmīgāk rosina sarunas un sadarbību, padarot prezentāciju daudz iesaistošāku, pārliecinošāku un atmiņā paliekošāku. Prezi jaunākais rīks – Prezi Next – ir pilna cikla prezentāciju platforma, kas piedāva izveidot vizuāli pārsteidzošas prezentācijas un nogādāt vēstījumu līdz klientam daudz dabiskākā un interaktīvākā veidā, kā arī analizēt tās efektivitāti. Prezi dibināts 2009. gadā un tā biroji atrodas Sanfrancisko, Budapeštā un Mehiko. Šobrīd Prezi piesaistījis vairāk nekā 100 miljonus lietotāju, kuri radījuši vairāk nekā 3.5 miljardus prezentāciju visā pasaulē. Tā investori ir Accel Partners, Spectrum Equity un TED konferences. Plašāka informācija pieejama www.prezi.com