Parex banka sāk strādāt ar jaunu nosaukumu – Reverta

Parex banka sāk strādāt ar jaunu nosaukumu - Reverta

Ceturtdien «Parex banka» sāk strādāt ar jaunu zīmolu. Turpmāk vienīgais Baltijas reģionā un viens no Austrumeiropas un Centrāleiropas vadošajiem problemātisko aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumiem būs atpazīstams ar nosaukumu – «Reverta».

Bankas pārstāve Marita Ozoliņa-Tumanovska paziņojumā medijiem norāda, ka jaunais zīmols iezīmē ne vien izmaiņas uzņēmuma vizuālajā identitātē, bet arī atspoguļo tā statusa maiņu, no kredītiestādes kļūstot par profesionālu problemātisko aktīvu pārvaldītāju, raksta Apollo.lv

«Zīmola maiņa mums nebija pašmērķis, bet gan likumsakarīgs un nozīmīgs solis uzņēmuma attīstības procesā. Izmantojot mūsu uzkrāto pieredzi un specifiskās zināšanas, ir izveidots unikāls uzņēmums Latvijā un Baltijas reģionā , kura darbības veids ir profesionāla problemātisko aktīvu pārvaldīšana. Arī starptautiskajā finanšu sektorā šādu specializētu uzņēmumu nav daudz, jo vairumā gadījumu problemātisko aktīvu jautājumi tiek risināti vai nu pašu spēkiem, vai arī tos sadalot un pārdodot investoriem,» norāda «Reverta» valdes priekšsēdētājs Kristofers Gviljams.

Uzņēmuma vizuālo identitāti var apskatīt un novērtēt arī interneta vidē, jo sākot no šodienas sāk strādāt arī «Reverta» jaunā korporatīvā mājas lapa, kas atrodama interneta vietnē www.reverta.lv.