Par kukuļdošanu aizturēts Vaškevičs

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pagājušajā naktī veicis kratīšanu Finanšu ministrijas (FM) Nodokļu un muitas administrēšanas politikas departamenta direktora vietnieka Vladimira Vaškeviča kabinetā un par kukuļdošanu lielā apmērā aizturējis Vaškeviču, liecina Ir.lv rīcībā esošā informācija.

Finanšu ministrijas preses sekretāre Baiba Melnace Ir.lv apstiprināja, ka pagājušajā naktī KNAB veicis kratīšanu Vaškeviča kabinetā, kur izņemti dokumenti un viņa dators. FM nav zināms, vai Vaškevičs ir aizturēts, taču viņš šodien nav darbā.

KNAB preses dienestā Ir.lv informēja,ka birojs aizturējis Vaškeviču  par kukuļdošanu lielā apmērā. Vairāk nekā 50 000 eiro plānots dot kādai Valsts ieņēmuma dienesta amatpersonai, lai tā pienācīgi neveiktu amata pienākumus kontrabandas apkarošanā, nodokļu nomaksas kontrolē un nekonstatētu pārkāpumus attiecībā pret konkrētām personām.

Kriminālprocesa ietvaros KNAB veicis virkni izmeklēšanas darbības, t.sk.vairākas kratīšanas. Izmeklēšanas interesēs sīkāka informācija patlaban netiks sniegta.

Autors: IR.lv