No jauna deklarētajiem rīdziniekiem sāks izsniegt bezmaksas mēnešbiļetes

Otrdien, 28.janvārī, Rīgas domē plānots apstiprināt grozījumus pašvaldības un uzņēmuma «Rīgas satiksme» (RS) pasūtījuma līgumā, kas ļaus sākt izsniegt vienreizējās mēneša abonementa biļetes sabiedriskajā transportā tiem pilsētniekiem, kuri no jauna deklarējuši dzīvesvietu galvaspilsētā, portāls «Apollo» uzzināja pašvaldībā.

Rīgas domē informē, ka jau nākamajā nedēļā tie rīdzinieki, kuri savu dzīvesvietu galvaspilsētā deklarējuši laika posmā no pagājušā gada 25.septembra līdz 31.decembrim, sāks saņemt bezmaksas vienreizējās mēneša abonementa biļetes RS sabiedriskajā transportā.

RS informē, ka tās personas, kas Rīgā no citām pašvaldībām ir piedeklarējušās laika posmā no 2013.gada 25.septembra līdz 2013.gada 31.decembrim, saņems e-pastu vai īsziņu, ka uz konkrētās personas «Rīdzinieka kartes» ir pieejama bezmaksas mēneša biļete. Minēto biļeti varēs aktivizēt sabiedriskajā transporta līdzeklī pie karšu lasītāja, un, ja attiecīgajai personai nebūs aktīva cita mēnešbiļete, tā uzsāks savu darbību.

Kā ziņots, aizvadītā gada pēdējos trīs mēnešos, kad pašvaldība uzsāka sociālo kampaņu «Esi rīdzinieks!», galvaspilsētā ir deklarējušies apmēram 10 000 iedzīvotāju.