Lielākie telefonoperatori pēc Briseles uzbrukumiem piedāvā bezmaksas zvanus un SMS

Daudzi lielākie telefonoperatori piedāvā bezmaksas zvanus un SMS gan uz, gan no Briseles, pēc otrdienas uzbrukumiem.

Akcijā piedalās tādi uzņēmumi kā “AT&T”, “Verizon”, “T-Mobile”, “Sprint”, “Virgin Mobile USA” un “Boost Mobile”.

Konkrēti telefonoperators “AT&T” norādīja, ka piedāvās bezmaksas zvanus un īsziņas no ASV uz Beļģiju no 22. marta līdz 28. martam, gan klientiem, kuri izmanto priekšapmaksas karti, gan fiksēto mēneša maksu.

“Mūsu domas ir ar cilvēkiem Beļģijā un mūsu klientiem, kuriem tur atrodas draugi un ģimenes,” teikts kompānijas paziņojumā.

“Sprint”, “Boost Mobile” un “Virgin Mobile USA” klientiem nebūs jāmaksā par zvaniem un SMS, kamēr tie atradīsies starptautiskajā viesabonēšanas režīmā Beļģijā. Tāpat “Sprint” nepiemēros samaksu par starptautiskajām īsziņām un zvaniem no ASV uz Beļģiju līdz 31. martam.

“Tas ir ļoti grūts laiks daudziem mūsu klientiem, kuriem Beļģijā ir draugi un ģimenes, ar kuriem jāuztur kontakti. Mēs vēlamies darīt to, ko mēs varam, lai parādītu mūsu atbalstu un mierinājumu “Sprint” klientiem,” teikts kompānijas paziņojumā.
“Verizon” piedāvās bezmaksas bezvadu un kabeļu zvanus cilvēkiem ASV, Beļģijā un arī Turcijā – ņemot vērā neseno uzbrukumu Stambulā.

“T-Mobile” klienti bez maksas var zvanīt no Beļģijas, Turcijas un ASV.

“Es esmu mēms, Mūsu sirdis ir ar ikvienu, kurus skāruši briesmīgie terora akti. Lūdzu, rūpējieties par otru,” teikts “T-Mobile” vadītāja paziņojumā.

Foto : *yugaokotaro / https://www.flickr.com/photos/yugaokotaro/ / https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/