Dace Pelēkā apsver iespēju pieteikties VID ģenerāldirektores amatam

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) “TV3 Ziņas” informēja, ka tiks meklēta jauna personāla atlases firma, lai atrastu Valsts ieņēmuma dienesta (VID) vadītāju, kā arī, visticamāk, lēmums par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja izvēli būs jāpieņem pēc vēlēšanām.

Ministre ļoti atzinīgi vērtējusi VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītājas Daces Pelēkās darbu, kura vada VID kopš iepriekšējās ģenerāldirektores Ilzes Cīrules nāves. Reizniece-Ozola informēja, ka konkursa nolikums tiks uzlabots, lai atrastu labāko kandidātu šim amatam.Dace Pelēkā apsver iespēju pieteikties konkursam, bet vispirms viņa vēlas iepazīties ar jauno konkursa nolikumu un tad pieņems lēmumu.Kā zināms, iepriekšējais amata kandidāts Māris Skujiņš atsauca savu pieteikumu.

Jūnijā finanšu ministre un Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis bija vienojušies, ka VID vadītāja amata konkursu varētu tikt izsludināts jūlija sākumā ar nelielām izmaiņām konkursa vērtēšanas komisijas sastāvā un ar citu personāla atlases kompāniju.

Foto: F64