Vējonis atkārtoti tiekas ar visām Saeimā ievēlētajām partijām

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien, 26. novembrī, tiekas ar visām Saeimā pārstāvētajām partijām, kas nozīmē, ka prezidents, varētu nosaukt jaunu premjera amata kandidātu.

Pirmā tikšanās plkst.8 paredzēta ar partiju “Saskaņa”, otrā tikšanās plkst.8.25 notiks ar partiju apvienību “Jaunā Vienotība”, pēc tam plkst.8.50 notiks tikšanās ar Zaļo un zemniku savienības pārstāvjiem. Plkst.9.15 Vējonis tiksies ar nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK pārstāvjiem un plkst.9.40 ar Jaunās konservatīvās partijas pārstāvjiem. Savukārt plkst.10.05 notiks tikšanās ar “KPV LV” un “Attīstībai/Par!”.

Kā zināms, Vējonis paziņojis, ka ja partijas valdības veidošanas sarunās iesaistītās politiskās partijas līdz 26. novembrim nebūs spējušas vienoties par vairākuma atbalstītu Ministru prezidenta amata kandidātu, tad otra iespēja tām vairs netiks dota.

Valsts prezidents lika noprast, ka, ja partijām neizdosies vienoties par premjera amata kandidātu, viņš skatīsies uz Saeimas deputātu rindām, bet tikai pēc tam – uz parlamentā nepārstāvētiem kandidātiem.

Foto: Prezidenta kanceleja