Latvijas iedzīvotāju vidū konta atvēršana citā ES valstī kļūst arvien pieprasītāka

Latvijā aizvien populārāka kļūst tendence atvērt kontu citā Eiropas Savienības (ES) bankā. Viena no tādām ir arī Vācijā radītā mobilā banka N26, kurā ik mēnesi jaunu kontu atver aptuveni 100 klientu.

N26 ir banka, kurā konti ir ērti pārvaldāmi no mobilajām aplikācijām. Tā metusi izaicinājumu klasiskajiem pakalpojumiem un piedāvā risinājumus, kas gan atvieglo patērētāju ikdienu, gan padara ikdienas finanšu darbības daudz ērtākas un lētākas. Bankas priekšrocības ir ērtā kartes lietošana un izdevīgums.

Bankas priekšrocības:

  • Bezmaksas konta atvēršana
  • Bezmaksas Mastercard
  • Naudas izņemšana no bankomāta ir par brīvu
  • Pārskaitījumi Eiropas Savienības robežās bezmaksas

Lai arī N26 tikai uzsāka ceļu pie Latvijas klientiem, tomēr interese par iespēju izveidot jaunu kontu citā ES valstī ir ļoti liela. Augsti tiek novērtētā to iespēja elastīgi piemērot finanšu pakalpojumus patērētājam un viņa vajadzībām.

Šobrīd N26 strādā Austrijā, Beļģijā, Francijā, Grieķijā, Igaunijā, Itālijā, Īrijā, Latvijā, Lietuvā, Luksemburgā, Nīderlandē, Portugālē, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā un Vācijā. Banka šī gada pirmajā pusē ieiet Lielbritānijas tirgū, bet gada vidū – arī ASV.

Plašāka informācija banku plašāk – šeit.

Publicitātes informācija