Huawei rekordātrā laikā pārdod 10 miljonus P30 sērijas tālruņu

Huawei P30 sērijas tālruņu pārdošanas apjomi vien 85 dienu laikā kopš to laišanas tirgū sasniedza 10 miljonus, savukārt Huawei viedtālruņu pasūtījumi jau sasnieguši 100 miljonus, un šāds pieprasījums pēc tālruņiem ir sasniegts rekordātrā laikā. Tāpat jaunākais Huawei flagmanis P30 Pro ir ieguvis prestižo “European Hardware Associations” balvu kā labākais 2019. gada viedtālrunis.

Pateicoties Huawei nepārtrauktajām inovācijām, P30 sērijas viedtālruņi piedāvā izcilu lietotāju pieredzi – gan P30, gan P30 Pro ir aprīkoti ar pasaulē pirmo 7nm mobilo procesoru Kirin 980, kas nodrošina daudz augstāku veiktspēju, savukārt EMUI 9.1 lietotājsaskarne ļauj lietotājiem baudīt dabisku un iespaidīgu lietotāja saskarnes (UI), kā arī padara lietošanas pieredzi vieglu un saprotamu.

Tālruņi tāpat ir aprīkoti ar četrkāršo SuperSensing Leica kameru sistēmu, 10-kārtīgu hibrīda tālummaiņu, īpaši ilgu akumulatora darbības laiku, kas ļauj telefonu bez uzlādes aktīvi izmantot veselu diennakti, un unikālo korpusa Twilight jeb ziemeļblāzmas krāsu. Vairāki atpazīstami mediji visā pasaulē, tostarp “Trusted Reviews”1 un “The Guardian”2, slavē P30 sēriju un ir nosaukuši to par “2019. gada labāko viedtālruni” un “Labāko telefonu fotografēšanai”.

Pēdējo 10 gadu laikā Huawei ir ieguldījis vairāk nekā 61 miljardu eiro, lai radītu noturīgas tehnoloģijas un partnerības gan programmatūras, gan aparatūras piegādes ķēdēs. Tas ļāvis Huawei kļūt par pirmo tehnoloģiju ražotāju, kas piedāvā vairākas jaunas un pirmreizējas tehnoloģijas un pieredzes viedtālruņu nozarē. Huawei uzskata, ka nepārtrauktas inovācijas tehnoloģijās turpinās paplašināt viedtālruņu iespējas, radot visdažādākā veida viedās dzīves pieredzes patērētājiem – un tieši tas ir Huawei lietotāju kopienas uzticības stūrakmens, uzskata Huawei komandas pārstāvji.

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas veltīti patērētājiem visā pasaulē.