„Brexit” procesam Lielbritānijas valdība piešķirs papildu 3,4 miljardus eiro

Tuvojoties „Brexit” finiša taisnei, ne mazums uzņēmēju iedzīvotāju un iebraucēju ir satraukti par gaidāmo nākotni. Lai process tiktu atrisināts pēc iespējas ātrāk, kā arī, lai tas mazāk skartu Lielbritānijas iedzīvotājus, Lielbritānijas valdība piešķirs papildu 3,4 miljardus eiro vajadzībām, kas varētu rasties izstāšanās laikā.

Līdz šim “Brexit” vajadzībām jau novirzīti gandrīz 700 miljoni eiro un Lielbritānijas finanšu ministrs Filips Hamonds nenoliedz, ka visticamāk tiks piešķirti vēl papildu līdzekļi, jo valdība ir apņēmības pilna panākt vienošanos.

Tāpat, „Brexit” procesa paātrināšanai, Lielbritānijas valdība paziņoja, ka ir gatava maksāt lielāku izstāšanās maksu, tomēr konkrēti cik, būs zināms tad, kad tiks panākta gala vienošanās un skaidrība par turpmākajām attiecībām ar Eiropas Savienību (ES).

Atgādinām, ka pērn, jūnijā 52% iedzīvotāju referendumā nobalsoja par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Valdība oficiālo pieteikumu par aiziešanu no ES iesniedza šogad martā.

Kā ziņots iepriekš, noteikts precīzs laiks, kad Apvienotā Karaliste oficiāli izstāsies no Eiropas Savienības (ES). Tas būs 2019.gada 29.martā plkst.23.00 pēc vietējā laika jeb pusnaktī pēc Briseles laika.

Foto: Shutterstock