Attīstība Latvijā – rudenī atvērsies trešais “Lonas“ salons

 

Guļamistabas mēbeļu un matraču ražošanas uzņēmums “Lonas” stabili ienāk Latvijas tirgū. Valstī tiek atvērts trešais šī zīmola, kas saistīts ar kvalitatīvu miegu un mājīgu guļamistabu, veikals. “Lonas” latviešiem jau ir pazīstams – pirmie divi veikali Rīgā tika atvērti 2018. gadā, un klienti, kuriem patīk šis zīmols, jau labi zina, ka šeit īpaša uzmanība tiek pievērsta gan produktiem, gan klientu apkalpošanai.

Galvenais akcents – personalizēti, ar rokām darināti produkti

Šis ģimenes uzņēmums darbojas jau 27 gadus. Uzņēmums savas pirmās ražotnes atvēra 1998. gadā, bet savu pirmo veikalu – 2003. gadā. Šodien “Lonas” ir lepni, ka Lietuvā ir pieejami 15 firmas veikali, strauji augošs veikalu skaits Latvijā un veiksmīgi sperti pirmie soļi Igaunijā. Kopš pirmo ražotņu atvēršanas, uzņēmums ar rokām izgatavojis vairāk nekā 500 000 individuāli pielāgotu matraču. Personalizētie, ar rokām darinātie matrači ir šī biznesa lielākais spēks.

Īpaša uzmanība katram produktam un katram klientam

Izgatavojot matračus un gultas vai pat mazākus komponentus kvalitatīvai atpūtai, “Lonas” fokusējas uz katra klienta individualitāti. Tikai noskaidrojot klienta personīgos miega paradumus un ķermeņa vajadzības, kļūst skaidrs, kādas produkta īpašības katrā gadījumā ir nepieciešamas. Šī pieeja ir novedusi pie īpaši personalizēta ražošanas procesa. Liela daļa matraču ražošanas procesa ietver akurātu darināšanu ar rokām, tāpēc visas detaļas – sākot no izvēlētajiem materiāliem līdz vajadzīgajiem izmēriem – šeit ir ļoti svarīgas. Salīdzinot ar citiem ražotājiem, matraču masveida ražošana balstās uz iepriekš izstrādātiem standartiem, savukārt “Lonas” darbojas, ņemot vērā katra klienta individuālās vajadzības. Tas ierobežo ražošanas apjomu, bet tajā pašā laikā rada augstas kvalitātes produktus un rada vērtību uzņēmumam.

Divu gadu desmitu ražošanas pieredzes un tehnoloģijas rezultāti

27 darbības gadu laikā uzņēmums var lepoties ne tikai ar izsmalcinātām matraču kolekcijām, kas ir saņēmušas vairākas balvas, bet arī ar tehnoloģiskiem risinājumiem, kas ļāvuši sasniegt lieliskus rezultātus, kā arī ar ļoti precīzu ražošanā izmantoto materiālu izvēli. “Lonas” matrači ir izgatavoti no Lono-Tec® poliuretāna putām ar īpašu gaisa caurlaidību. Tas ir Oeco-tex® sertificēts materiāls, pilnīgi nekaitīgs un tāpēc piemērots gan pieaugušajiem, gan arī zīdaiņiem.

“Lonas” ir ņēmis vērā savu plašo pieredzi un realizējis savu redzējumu, kāds varētu būt ideāls matrača pārvalks, izveidojot produktu ar izcilām īpašībām – LONOFIBRE®. Trikotāžas audums ar unikālu struktūru, kas satur dabīgu linu šķiedru un unikālo viskoelastīgo Memospace® materiālu, padara matrača apvalku ārkārtīgi patīkamu pieskārienam un sniedz īpašu pūkainumu. Desmitiem gadu ilga pieredze matraču ražošanā un modernās tehnoloģijas ir uzņēmuma nopelnītās klientu uzticības pamats.

Viens no galvenajiem uzņēmuma mērķiem ir parādīt, ka ikviens cilvēks var atpūsties labāk. Tāpēc matračos komforta nodrošināšanai tiek izmantots jau iepriekš pieminētais viskoelastīgais Memospace® materiāls. Tas ir balstīts uz NASA kosmosa tehnoloģijām un ļaus jums izveidot gulēšanas bāzi, kas ir ārkārtīgi gaisa caurlaidīga un īpaši pielāgojama ķermenim, palīdzot muskuļiem nakts laikā atslābināties. Augsto tehnoloģiju un produktu manuālas izgatavošanas kombinācija ir kļuvusi par neatņemamu “Lonas” produkcijas sastāvdaļu. Turklāt “Lonas” drosmīgi aicina pircējus pārbaudīt savu matraču kvalitāti, piešķirot savām kolekcijām 30 dienu izmēģinājuma periodu. Ja izvēlētais matracis neatbilst klienta vajadzībām, to var nomainīt pret citu vai atgriezt atpakaļ veikalā.

Profesionālu dizaineru un fizioterapeitu tandēms matraču un gultu ražošanā

“Lonas” izmanto arī veselības un ergonomikas profesionāļu ekspertīzi dažādās jomās, lai ražotu produktus, kas nodrošina miega komfortu un kvalitatīvu atpūtu, jo kvalitatīvam miegam ir būtiska ietekme uz cilvēka veselību. Piemēram, matraču izgatavošanas procesā fizioterapeiti palīdz precīzi izvēlēties konkrētas anatomiskās zonas, kā arī nosaka matrača cietības-mīkstuma un plānuma-biezuma attiecību atbilstoši dažādiem ķermeņa tipiem vai citām ķermeņa fizioloģiskām vajadzībām. Tajā pat laikā dizaina speciālisti palīdz radīt stilīgu un ergonomisku guļamistabas gultu dizainu, kam raksturīga gan funkcionalitāte, gan nomierinoša, relaksējoša estētika.

Pieaugošais klientu loks Latvijā un veiksmīgā uzņēmuma attīstība Igaunijā ļauj “Lonas” veiksmīgi turpināt attīstīt savu biznesa koncepciju/ideju, vienlaikus koncentrējoties uz individuālu ražošanu un katra klienta personīgo vajadzību apmierināšanu.