Dalība Latvijas Grāmatvedības klubā nodrošina vienmēr svarīgāko un aktuālāko informāciju

Ņemot vērā, ka prasības grāmatvežiem ar katru gadu pieaug, ir radīts īpašs Latvijas Grāmatvedības klubs (LGK), kas veidots tā, lai palīdzētu grāmatvežiem pilnveidot savas teorētiskās zināšanas, iegūt plašāku skatījumu un bagātināt to prasmi pareizi interpretēt likumdošanas normas, kas, kā zināms, nepārtraukti mainās. Dalība LGK nodrošinās, ka grāmatvežu rīcībā vienmēr būs aktuālākā informācija, kas palīdzēs tiem ikdienas darbos.

Latvijas Grāmatvedības klubu veido Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) un Neilandes nodokļu konsultācijas, sniedzot iespēju pirmajiem 100 grāmatvežiem pieteikties LGK ar 900 eiro atlaidi gada dalības maksai. LGK sniegtās iespējas palīdzēs grāmatvežiem ne tikai būt informētiem, kā saskaņā ar jaunākajām likumu izmaiņām veikt grāmatvedības uzskaiti, sagatavot gada pārskatus, veikt citus pienākumus, bet arī celt savu kvalifikāciju un prasmes.

“Varētu teikt, ka ikvienam grāmatvedim ir nepieciešamība būt LGK, jo dalība tajā sniedz iespēju izmantot visu, kas šodien ir svarīgs grāmatvežu darbā. LGK ir veidots tā, lai grāmatvežiem būtu iespēja saņemt visaktuālāko informāciju, atbalstu un vēl papildus iespējas. Tā, piemēram, ne tikai LGK biedri grāmatvedības un nodokļu seminārus varēs apmeklēt bez maksas, bet iespēju robežās arī citus, tiem aktuālus seminārus un kursus. Turklāt šīs iespējas regulāri tiek arī papildinātas,” norāda LGK vadītāja Jadviga Neilande.

Gada dalības maksa Latvijas Grāmatvedības klubā par 12 mēnešu periodu (janvāris – decembris, 2023) – tikai EUR 110 / mēnesī jeb EUR 1320 / gadā, taču pirmajiem 100 nākamā gada dalībniekiem, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – EUR 900 atlaide, tātad tikai EUR 420 / gadā. Šī atlaide dalības maksai LGK ir tik būtiska, ka tādēļ arī J.Neilande ir izteikusies, ka 2023. gadā būs par 100 laimīgiem grāmatvežiem vairāk.

LGK gada maksā jau ir iekļauts – tātad visa gada laikā pieejams bez papildus maksas – viss, par ko var tikai sapņot katras organizācijas grāmatvedis un vadītājs – aktuāli grāmatvedības un nodokļu semināri, konferences, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, metodiskie materiāli, diskusiju un jautājumu iespējas un vēl daudz kas cits.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://registreties.lv/gramatvedibas-klubs

Publicitātes materiāls