Plašu interesi grāmatvežu rindās izsauc Latvijas Grāmatvedības klubs

Grāmatvežu un uzņēmumu vidū lielu interesi izsaucis Latvijas Grāmatvedības klubs (LGK), ko kopīgi izveidojis Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) un Neilandes nodokļu konsultācijas, sniedzot iespēju pirmajiem 100 grāmatvežiem pieteikties LGK ar 900 eiro atlaidi gada dalības maksai.

Latvijas Grāmatvedības klubs veidots tā, lai palīdzētu grāmatvežiem pilnveidot savas teorētiskās zināšanas, iegūt plašāku skatījumu un bagātināt to prasmi pareizi interpretēt likumdošanas normas, kas, kā zināms, nepārtraukti mainās. LGK sniegtās iespējas palīdzēs grāmatvežiem ne tikai būt informētiem, kā saskaņā ar jaunākajām likumu izmaiņām veikt grāmatvedības uzskaiti, sagatavot gada pārskatus, veikt citus pienākumus, bet arī celt savu kvalifikāciju un pārliecinoši virzīties augšup pa karjeras kāpnēm.

Latvijas Grāmatvedības kluba vadītāja Jadviga Neilande neslēpj, ka interese par LGK ir ļoti liela, kas apliecina, ka grāmatvežiem ir svarīgi būt informētiem par jaunumiem likumdošanā un tiem rūp sava profesionālā izaugsme.

“LGK ir veidots tā, lai grāmatvežiem būtu iespēja saņemt visaktuālāko informāciju, atbalstu un vēl papildus iespējas. Tā, piemēram, ne tikai LGK biedri grāmatvedības un nodokļu seminārus varēs apmeklēt bez maksas, bet iespēju robežās arī citus, tiem aktuālus seminārus un kursus. Tāpat esam gatavi ieklausīties pašu grāmatvežu ierosinājumos, lai LGK sevi attaisnotu par visiem 100%,” norāda J. Neilande.

Gada dalības maksa Latvijas Grāmatvedības klubā par 12 mēnešu periodu (janvāris – decembris, 2023) – tikai EUR 110 / mēnesī jeb EUR 1320 / gadā, taču pirmajiem 100 nākamā gada dalībniekiem, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – EUR 900 atlaide, tātad tikai EUR 420 / gadā. Šī atlaide dalības maksai LGK ir tik būtiska, ka tādēļ arī J.Neilande ir izteikusies, ka 2023. gadā būs par 100 laimīgiem grāmatvežiem vairāk.

LGK gada maksā jau ir iekļauts – tātad visa gada laikā pieejams bez papildus maksas – viss, par ko var tikai sapņot katras organizācijas grāmatvedis un vadītājs – aktuāli grāmatvedības un nodokļu semināri, konferences, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, metodiskie materiāli, diskusiju un jautājumu iespējas un vēl daudz kas cits.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://registreties.lv/gramatvedibas-klubs

Publicitātes materiāls