Vīķe-Freiberga: Nevajag domāt, ka tava balss neko nemainīs un neietekmēs

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga aicinājusi vēlētājus neļauties dusmām un piedalīties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās.

“Par spīti vēlēšanu organizatoru neizdarībām gan ar aicinājuma informatīvajām vēstulēm, gan cilvēku nerrošanu ar vēlēšanu iecirkņu nepieejamību šajās dienās, aicinu cilvēkus tomēr neļauties dusmu protestam vai sludinājumiem, ka tava balss neko nemainīs un neietekmēs,” sociālā tīkla “Facebook” ierakstā norādījusi eksprezidente.

“Ejam visi katrs uz savu reģistrēto vēlēšanu iecirkni, izvēlamies rūpīgi, ievēlam cienīgus Latvijas pārstāvjus Eiropas Parlamentā un pēc tam uzdodam savus jautājumus tiem, par kuriem balsojām,” aicina Vīķe-Freiberga.

Kā ziņots, Latvijā šodien turpināsies iepriekšējā balsošana Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās – iedzīvotāji varēs doties vēlēt no plkst.10 līdz 20.

Balsot varēs tikai iecirkņos, kuros vēlētāji ir reģistrēti. Visās trīs iepriekšējās balsošanas dienās bija paredzēta iespēja vēlēt arī citā iecirknī, tomēr CVK tiešsaistes datu apmaiņas sistēmas problēmu dēļ piektdien šādas iespējas nebūs.

Foto: Valsts kanceleja