Notiks atvērto durvju dienas projektā Panorama residence

Baltic Sotheby’s International Realty divu dienu garumā organizē atvērto durvju dienas kompleksā Panorama Residence.

Panorama Residence – tas ir augstākais dzīvojamais nams Rīgā, kas atrodas Pārdaugavā, Lielirbes ielā 13. Trīsdesmit stāvu namā izvietoti 175 dzīvokļi, sākot ar nelieliem divistabu dzīvokļiem līdz pat divstāvu penthouse tipa apartamentiem ar plašām terasēm.

„Kompleksa īpašo pievilcību nosaka virkne būtisku faktoru – ērtā atrašanās vieta, attīstītā infrastruktūra, jaunuzceltā nama kvalitatīvais aprīkojums un tā labiekārtotība, kas nosaka arī atbilstošu īpašuma cenu,’’ komentē nekustamā īpašuma eksperte, Baltic Sotheby’s International Realty līdzīpašniece un valdes locekle Ilze Mazurenko. „Šī nama acīmredzamās priekšrocības lielā mērā nosaka interesi kā Latvijas iedzīvotāju, tā arī ārvalstnieku vidū. Dzīvokļi tiek piedāvāti gan iegādei īpašumā, gan ilgtermiņa īrei. Ikviens var izvēlēties savam dzīves stilam atbilstošu dzīvokļa platību – no 67 līdz 165 m2, kā arī izvietojumu un stāvu. Brīnišķīgie skati, kuri paveras pa dzīvokļu logiem un no terasēm uz visām pusēm, ir noteikuši arī apartamentu simboliskos nosaukumus – Vecrīga, Pārdaugava, Torņakalns, Mārupe, Pleskodāle, Jūrmala, Centrs,” piebilst Ilze Mazurenko.

Visiem dzīvokļiem ir pilna iekšējā apdare, iebūvēta kvalitatīva virtuves tehnika, mūsdienīgs vannas istabu aprīkojums, praktiski un pārdomāti plānojumi.

Dzīvojamā kompleksa Panorama Residence ģeogrāfiskais novietojums ļauj sasniegt jebkuru pilsētas punktu dažu minušu laikā, kompleksā esošais tirdzniecības centrs nodrošina ērtu iepirkšanos un ikdienas pakalpojumu saņemšanu. Jaunuzceltajā namā, atbilstoši vismūsdienīgākajām prasībām, tiek veikta videonovērošana, ir diennakts apsardze, izbūvēta pazemes autostāvieta, labiekārtota piemājas teritorija, ierīkots bērnu rotaļu laukums un autostāvvieta nama viesiem.

Atvērto durvju dienas kompleksā PANORAMA RESIDENCE notiek piektdien, 14.martā no plkst. 12.00 līdz 19.00 un sestdien, 15.martā, no plkst. 11.00 līdz 19.00.