Lai aktualizētu regulāru zobu medicīnisko aprūpi, “Adoria” aicina uz atvērto durvju dienām

Smaids ir mūsu prieka un pozitīvo emociju neatņemama sastāvdaļa, tāpēc svarīgi, lai rūpes par mutes dobuma veselību sāktos jau bērnībā un turpinātos visas dzīves garumā. Lai iedrošinātu bērnus un pieaugušos vairāk pievērsties savu zobu veselībai, kā arī radītu pozitīvu iedzīvotāju attieksmi pret zobārstniecības nozari kā tādu, veselības un skaistuma centrs “Adoria” aicina ikvienu interesentu bez maksas iepazīties ar zobārstniecības modernajiem aprīkojumiem, plašo ārstniecības piedāvājumu un draudzīgajiem zobu veselības speciālistiem.

Veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste Ilze Bērziņa aicina izmantot iespēju un iepazīt zobu ārstēšanas metodes, kā arī uzzināt vairāk par savu zobu veselības stāvokli. Kā zināms, ļoti svarīgs priekšnoteikums zobu saslimšanu novēršanai ir regulāra un savlaicīga zobārsta apmeklēšana. Veselības centra “Adoria” mērķis ir mudināt cilvēkus ne tikai vairāk sākt rūpēties par savu, savu bērnu un līdzcilvēku zobu veselību, bet arī sajust, ka zobārstiem tik pat ļoti rūp Jūsu zobu veselības stāvoklis.

“Nav noslēpums, ka cilvēki nelabprāt izvēlas apmeklēt zobārstu, jo finansiālie apstākļi ne vienmēr ļauj iziet elementāru zobu veselības pārbaudi, taču mēs vēlamies to padarīt pieejamu ikvienam Latvijas iedzīvotājam, tāpēc klīnika “Adoria” ar vislielāko prieku aicina ikvienu atnākt ciemos un saņemt zinoša speciālista konsultāciju. Ir svarīgi jau laicīgi uzzināt par savu mutes dobuma veselību, lai novērstu problēmas un zinātu pie kā vajadzības gadījumā vērsties. Klīnikas profesionālie zobārsti veic ne tikai nepieciešamo zobu labošanu un mutes dobuma higiēnu, bet arī sniedz draudzīgus padomus par pareizu zobu kopšanu, kas turpmāk ļaus arī patstāvīgi rūpēties par savu smaidu. Adoria piedāvā augstākās tehnoloģijas, kuras profesionālu zobārstu rokās spēj panākt vislabākos risinājumus, nenodarot sāpes. Vēlos atgādināt, ka visiem, kam līdz šim ir bijis grūti saņemties un spert soli pretim skaistam un koptam smaidam, vairs nav jābaidās, jo tehnoloģiju attīstība, apvienojumā ar profesionālu zobu speciālistu zināšanām, sniedz patiešām patīkamu rezultātu. “Adoria” aicina cilvēkus atnākt un pārliecināties par to, ka no zobārsta nav jābaidās. Mūsu klīnikas personāls augsti vērtē to, ka pacienti uztic mums pašu dārgāko – savu veselību!”, turpina Ilze Bērziņa.

Atvērto durvju dienas norisināsies nenoteiktā laika posmā, pielāgojoties katra interesenta vēlamajam apmeklējuma laikam. Lai pieteiktos veselības un skaistuma centra “Adoria” apmeklējumam un savlaicīgi uzzinātu par savu zobu un mutes dobuma veselības stāvokli, interesenti aicināti pieteikties pa e-pastu info@adoria.lv, vai zvanīt pa tālruni 67315000.