Kampaņai pret TUA plāno savākt 10 tūkstošus eiro; aicina cilvēkus nepalikt vienaldzīgiem

Termiņuzturēšanās atļaujas (TUA), kas dod tiesības ārvalstniekam uzturēties Latvijas Republikā noteiktu laiku, investīciju sliekšņa pazemināšana ir kļuvusi par sāpīgu jautājumu lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju. Valdība no vienas puses mierina iedzīvotājus ar to, ka Latvijas drošība ir galvenā prioritāte, bet jau š.g. Martā Saeima plāno lemt par TUA iegūšanai nepieciešamā investīciju apjoma samazināšanu, kas samērā skaidri apdraud Latvijas drošību.

Bijušie un esošie politiķi, nekustamo īpašumu firmas, kā arī citas interešu grupas uzstāj uz TUA programmas paplašināšanu, aktīvi cenšoties sabiedrību “piebarot” ar informāciju par to, cik labvēlīgu iespaidu uz Latvijas tautsaimniecību atstās investīciju sliekšņa pazemināšana, ieguldot savā lobisma kampaņā pat vairāk nekā 350 000 eiro.

Vairāki Latvijas patrioti, kas apvienojušies vienotā kustībā, plāno pasākumu kopumu, aicinot iedzīvotājus mobilizēties un iestāties pret to, ka Latvija tiek izpārdota.

“Mēs nevaram stāvēt malā un skatīties, kā Latvija tiek tikpat kā okupēta. Laikā, kad deputāti mūsu valsts drošību izvirza kā prioritāti, atsevišķas partijas lemj par termiņuzturēšanās atļauju investīciju sliekšņa pazemināšanu,” stāsta biroja “Latvijas produkts” pārstāve Ieva Rozenberga.

Birojs uzsver, ka ir jau sagatavotas vairākas idejas kā apslāpēt TUA lobistu apetīti, taču tam ir nepieciešama arī visas sabiedrības iesaistīšanās un atbalsts, aicinot ikvienu iespēju robežās sniegt savu artavu un kopā nosargāt Latviju.

Nepieciešamā minimālā summa ir 10 000 eiro, norāda biroja pārstāvji, aicinot iesaistīties Latvijas sabiedrību un sniegt nepieciešamo, lai cīnītos pret Latvijas izpārdošanu un teju 35 reižu dārgāko TUA atbalstītāju kampaņu, norādot, ka tikai kopīgiem spēkiem iespējams sasniegt mērķi.

Atbalstam:

LATVIJAS PRODUKTS, biedrība
Reģ.nr. 40008128921
Ģertrūdes iela 20, Rīga, LV-1011
Konts: LV22HABA0551027393100
Swedbank, HABALV22
Maksājuma mērķis: informatīvajai kampaņai pret TUA Latvijā

“Mēs aicinām cilvēkus ziedot ne tikai sevis dēļ, bet arī savas tautas un ģimenes drošības vārdā. Mēs nelūdzam naudu no tiem, kam nav ko dot, bet ceram, ka būs cilvēki, kas sadzirdēs un neļaus atvērt ceļus imigrantu pieplūdumam Latvijā. Arvien vairāk parādās faktu, kas apliecina, ka TUA ir jāierobežo vai labākajā gadījumā jāaizliedz, nodrošinot, ka Krievijas izvērstā propaganda Latvijā nepletīsies plašumā”, norāda biroja pārstāve.

Dzīvojot laikmetā, kad dominē komercija, nauda un citas pārprastas vērtības, cilvēki tiek aicināti nebūt vienaldzīgiem, lai nepakļautu Latvijas valsts drošību riskam. Tā kā par TUA pagarināšanu plānots lemt jau š.g. martā, birojs aicina katram pielikt roku, lai nosargātu dzimteni, jo kurš tad cits, ja ne mēs?!

Jāpiezīmē, ka darbs ar sabiedrības informēšanu birojam “Latvijas produkts” nav svešs, pirms trīs gadiem jau tika organizētas vērienīgas aktivitātes, lai skaidrotu iedzīvotājiem, cik nozīmīga ir dalība referendumā un balsojums pret otru valsts valodu Latvijā.