Aplikācija vai dators – kur ir ērtāk spēlēt sporta totalizatoru?

Sporta totalizatori ir strauji augoša industrija, kas attīstās vienlaicīgi arī ar tehnoloģiskajām iespējām. Sen jau aiz muguras ir tie laiki, kad, lai izdarītu sporta likmi, obligāti ir jāstāv fiziskā rindā klātienes likmju pieņemšanas punktos. Tiesa, arī tādi ir palikuši, kur spēlētāji var izbaudīt arī šādu atmosfēru.

Bet 21. gadsimta patiesība ir sekojoša – viss notiek tiešsaistē! Materiāla turpinājumā mēs salīdzināsim, kur to ir visērtāk darīt – sporta totalizatoru oficiālajās vietnēs vai to radītajās aplikācijās?

Kāpēc citi izvēlas mobilās aplikācijas?

Izvēloties veidu, kurā vislabāk izbaudīt sporta totalizatoru piedāvājumu, protams, galvenais faktors ir spēlētāja gaume un vēlmes, reizēm arī iespējas. Taču mūsdienu laikmetā aizvien populārāka kļūst mobilo aplikāciju izmantošana. Ko tā sniedz?

Sporta totalizatoru izstrādāto aplikāciju sniegtās priekšrocības

Tiek izcelti trīs faktori:

  1. Pieejamība
  2. Atgādinājumi
  3. Ātrums

Runājot par pieejamības faktoru, viens no tiem jau minēts nodaļas ievadā. Kāpēc tiek minētas iespējas? Jo ne vienmēr taču pie rokas ir dators vai ir ērti rakņāties interneta pārlūkā, esot pastaigā, pusdienās, sporta mačā vai kādā citā publiskā pasākumā?

Bet ieraugot kādu saistošu koeficientu jums interesējošam sporta notikumam, jums ir nepieciešami tikai daži klikšķi, lai veiktu likmi. Ērti, vai ne? Ielādējot savā viedtālrunī aplikāciju, sporta derības jums būs pieejamas visur, kur vien iesiet. Kamēr vien būsiet uzlādējis tālruņa bateriju!

Lai arī kā mūsdienās cilvēki teju reflektīvi noraida visu aplikāciju piedāvājumus par atgādinājuma ziņojumiem, sporta totalizatoru kontekstā šī opcija var būt ļoti noderīga. Tā jums neļauj izlaist nevienu no jums interesējošajiem notikumiem, kā arī paziņo par īpašajiem piedāvājumiem un akcijām.

Runājot par ātrumu. Lai arī cik labs būtu jūsu mājoklī pieejamais interneta pieslēgums, un lai arī cik ātri jūsu ievadītos datus un darbības spēj apstrādāt dators, mobilā aplikācija, visticamāk, vairumā gadījumu tās pašas darbības paveiks ātrāk.

Kāpēc citi izvēlas datoru?

Protams, mobilo aplikāciju izmantošanas pieredzei ir daudz priekšrocības, taču arī datoriem ir savi plusi. Tā uzskata it īpaši tie spēlētāji, kuriem tā ir gaumes lieta.

Spēlēt datorā – kādas priekšrocības?

Arī šeit tiek izdalītas trīs lietas:

  1. Izmēram ir nozīme!
  2. Ērti iestatījumi
  3. Stabils savienojums

Šīs ir lietas, kuras datoru lietotāji izceļ kā plusus. Pirmkārt, tiek minēts ekrāna lielums. Jo lielāks ekrāns, jo lielāks informācijas apjoms vienlaicīgi pieejams spēlētājam. Tas nozīmē, ka salīdzinājumā ar mobilo aplikāciju, spēlētājiem nav jābrauc ar rādītājpirkstu vairākkārtīgi pa ekrānu, lai iepazītos ar visām piedāvātajām likmju iespējām. Nu, vismaz tas ir jādara daudz mazākā apjomā.

Tāpat arī nejaušas kustības princips – izmantojot datoru, nejauši klikškļi uz pelītes tomēr notiek ievērojami retāk nekā tas ir ar mobilajām ierīcēm.

Lietojot datoru, patiesi ir iespējams veikt vairākas darbības vienlaikus. Piemēram, uzlikt vairākos ekrānos dažādas spēles, vienlaikus trešo vērojot, piemēram, TV ekrānā.

Tāpat, veicot likmes no datora, to ir iespējams vienlaicīgi darīt vairākos sporta totalizatoros un šis faktors ir īpaši svarīgs brīžos, kad viena vai otra vietne piedāvā izdevīgākus koeficientus, handikapus, u.t.t.

Kā arī datoru interneta savienojumi ir stabilāki un drošāki. Nereti mobilo pakalpojumu sniedzējiem atšķiras tīkla zonas pieejamība, kas ietekmē arī interneta ātrumu un kvalitāti. Ar datoriem šī problēma ir daudz mazāka.

Ko tad izvēlēties?

Skaidrs ir viens – tā ir gaumes lieta. Ir spēlētāji, kuriem patīk dinamiskāka vide un sekot līdzi vairākiem notikumiem, vai veikt vairākas darbības vienlaicīgi. Tādā gadījumā ērtāk lietot būs datoru.

Savukārt ir spēlētāji, kuri lēmumus pieņem salīdzinoši spontāni, un tur daudz ērtāk būs izmantot mobilās aplikācijas.

Katram spēlētājam, lai saprastu, kurš variants viņam ir saistošāks, ir nepieciešams izstrādāt savu spēles rutīnu un likmju veikšanas stilu. Kad tas būs izdarīts, tad apskaidrība atnāks pati.

Un, lai varētu vieglāk iepazīties ar sporta totalizatoru funkcionēšanas pamatiem, kā arī uzzināt aktuālo informāciju nozarē, Likme TV ir sagatavojusi saistošo informāciju. Tajā ikviens var iepazīties ar aktuālo informāciju.

Mediju materiāls