Aicina piedalīties zobu veselības akcijā – “Latvija smaida”

Lai popularizētu kvalitatīvu un regulāru zobu medicīnisko aprūpi tiek organizēta īpaša zobu veselības akcija “Latvija smaida”, kas aicina bērnus un pieaugušos pieteikties un apmeklēt atvērtās durvju dienas zobārstniecības iestādēs visā Latvijā.

Akcija “Latvija smaida” bez maksas iepazīstinās iedzīvotājus ar plašajām iespējām, ko sniedz dažādas zobārstniecības iestādēs visā Latvijā, aicinot izvēlēties sev piemērotāku zobārstu. Apmeklējot atvērtās durvju dienas, topošajiem pacientiem būs unikāla iespēja iepazīties ar zobu veselības speciālistiem, kā arī uzzināt vairāk par zobārstniecības modernajiem aprīkojumiem un plašo ārstniecības piedāvājumu.

“Mūsdienās zobārstniecības iespējas ir ļoti plašas un daudzveidīgas, taču ne vienmēr cilvēkiem tiek sniegta plaša un izsmeļoša informācija par šīm iespējām. Zobu veselība prasa ļoti lielu rūpību un uzmanību, tāpēc akcija “Latvija smaida”, galvenokārt, kalpos kā aicinājums cilvēkus pievērst lielāku uzmanību savas mutes dobuma un zobu veselībai, kā arī uzdrošināties izvēlēties sev piemērotāko stomatologu un zobārstniecības iestādi. Akcija norisināsies nenoteiktā laika posmā un tajā piedalīties tiek aicināti ne tikai topošie pacienti, bet arī zobārstniecības iestādes, kuras savu dalību var pieteikt mājaslapā latvijasmaida.lv”, norāda akcijas organizatoru pārstāve Ieva Rozenberga.

Iespēju izmantot akciju un iepazīt zobu ārstēšanas metodes, kā arī uzzināt vairāk par savu zobu veselības stāvokli tiek aicināts ikviens iedzīvotājs, kuram līdz šim zobārstniecības pakalpojumi šķituši pārāk dārgi un savam maciņam neizdevīgi. Akcijas organizatori augsti novērtē pirmā dalībnieka – Veselības un skaistuma centra „Adoria” (A.Čaka iela 70, Rīga) inicatīvu un iesaistīšanos akcijā, norādot, ka ir patīkami apzināties, ka zobārstniecības iestādēm rūp pacientu zobu veselība un ka viņi labprāt vēlas sniegt savu ieguldījumu un rūpes veselības attīstībā.

Veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste Ilze Bērziņa aicina cilvēkus nebaidīties un izmantot akcijas priekšrocības, kā arī iepazīt un izvēlēties sev uzticamāko zobārstu. “Nav noslēpums, ka cilvēki nelabprāt izvēlas apmeklēt zobārstu, jo finansiālie apstākļi ne vienmēr ļauj iziet elementāru zobu veselības pārbaudi, taču pateicoties akcijai “Latvija smaida” šāda iespēja ir radusies, tāpēc klīnika “Adoria” ar vislielāko prieku aicina ikvienu kļūt par šīs akcijas dalībnieku. Ir svarīgi jau laicīgi uzzināt par savu mutes dobuma veselību, lai novērstu problēmas un zinātu pie kā vajadzības gadījumā vērsties. Klīnikas profesionālie zobārsti veic ne tikai nepieciešamo zobu labošanu un mutes dobuma higiēnu, bet arī sniedz draudzīgus padomus par pareizu zobu kopšanu, kas turpmāk ļaus arī patstāvīgi rūpēties par savu smaidu. Adoria piedāvā augstākās tehnoloģijas, kuras profesionālu zobārstu rokās spēj panākt vislabākos risinājumus, nenodarot sāpes. Vēlos atgādināt, ka visiem, kam līdz šim ir bijis grūti saņemties un spert soli pretim skaistam un koptam smaidam, vairs nav jābaidās, jo tehnoloģiju attīstība, apvienojumā ar profesionālu zobu speciālistu zināšanām, sniedz patiešām patīkamu rezultātu. “Adoria” aicina cilvēkus atnākt un pārliecināties par to, ka no zobārsta nav jābaidās. Mūsu klīnikas personāls augsti vērtē to, ka pacienti uztic mums pašu dārgāko – savu veselību!””, stāsta Ieva Bērziņa.

Akcijā iesaistīties aicina arī ģimenes ārste Ārija Bušmane, kura iedrošina cilvēkus uzzināt ne tikai svarīgāko informāciju par savu zobu veselības stāvokli, bet arī iepazīt topošo zobārstu. “Šī akcija ir unikāla iespēja apmeklēt zobārstu bez maksas un uzzināt vairāk par zobārstniecības centra sniegtajiem pakalpojumiem un mūsdienu neizsmeļamajām ārstniecības iespējām. Kā zināms, ļoti svarīgs priekšnoteikums zobu saslimšanu novēršanai ir regulāra un savlaicīga zobārsta apmeklēšana. Kāpēc lai neizmantot šo iespēju tikt pašam pie sava zobārsta? Manuprāt, akcija mudinās cilvēkus ne tikai vairāk sākt rūpēties par savu, savu bērnu un līdzcilvēku zobu veselību, bet arī sajust, ka zobārstiem tik pat ļoti rūp Jūsu zobu veselības stāvoklis. Apmeklējot akcijā iesaistītās zobārstniecības iestādes, neuztraucoties par liekiem izdevumiem un sāpīgām procedūrām, cilvēki noteikti daudz vairāk sāks pievērst uzmanību savai zobu veselībai un, iespējams, turpmāk kalendārā atzīmēs, ka vismaz vienreiz gadā nepieciešams apmeklēt zobārstu”, pārliecināta ir dr.Bušmane.

Lai piedalītos akcijā un savlaicīgi uzzinātu par savu zobu un mutes dobuma veselības stāvokli, zobārstniecības iestādes tiek aicinātas pieteikties pa e-pastu: info@latvijasmaida.lv. Piedalīsimies, lai Latvija turpmāk smaidītu!