Vēl tikai līdz 15. janvārim iespēja būt starp 100 laimīgiem grāmatvežiem un pieteikties LGK ar ievērojamu atlaidi

Jaunajā gadā grāmatvežiem ir svarīgi ne tikai analizēt pērn padarīto, bet arī ieplānot jaunus nākotnes darbus. Lai apgūtu pēc iespējas vairāk jaunumu un veiksmīgi spētu paveikt ieplānoto, ikvienam grāmatvedim vēl tikai līdz 15. janvārim ir iespēja piepulcēties 2023. gada laimīgākajiem grāmatvežiem uz īpaši izdevīgiem noteikumiem – lai palīdzētu grāmatvežiem vienmēr būt uzdevumu augstumos un atvieglotu viņu darbu, sniedzot neierobežotu palīdzību jaunu likumu un zināšanu apguvē, Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) kopā ar Neilandes nodokļu konsultācijām sniedz iespēju 100 laimīgiem grāmatvežiem pieteikties Latvijas Grāmatvedības klubā (LGK) ar 900 eiro atlaidi gada dalības maksai.

“Šogad grāmatvežiem darāmo darbu saraksts ir pietiekami plašs. Tā, piemēram, šim gadam ir ne tikai pilnveidoti ar grāmatvedību saistītie likumi, bet joprojām saistoša ir arī sankciju ievērošana un ar to saistītā likumdošana. Neapšaubāmi, ka šī gada apņemšanās grāmatvežiem būs saistīta ar zināšanu bagātināšu. Īpašs atbalsts tam var būt Latvijas Grāmatvedības klubs, kas sniedz grāmatvežiem pieeju svarīgākajiem metodiskajiem materiāliem, semināriem un citām ar grāmatvedību un nodokļiem saistītām aktualitātēm,” uzsver “Nodokļu likumdošanas izglītības centra” un Latvijas Grāmatvedības kluba vadītāja Jadviga Neilande.

Pēc viņas teiktā, Latvijas Grāmatvedības klubs veidots tā, lai palīdzētu grāmatvežiem atsvaidzināt teorētiskās zināšanas, iegūt plašāku skatījumu un pilnveidotu to prasmi pareizi interpretēt likuma normas, kas, kā zināms, nepārtraukti mainās. LGK sniegtās iespējas palīdzēs grāmatvežiem ne tikai būt informētiem, kā saskaņā ar jaunākajām likuma izmaiņām sagatavot gada pārskatus un konsolidētos gada pārskatus, kā arī to, kā kompetenti veikt citus likumā noteiktos pienākumus, bet arī celt savu kvalifikāciju.

Gada dalības maksa Latvijas Grāmatvedības klubā par 12 mēnešu periodu (janvāris – decembris, 2023) – tikai EUR 110 / mēnesī jeb EUR 1320 / gadā, taču pirmajiem 100 nākamā gada dalībniekiem, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – EUR 900 atlaide, tātad tikai EUR 420 / gadā. Atlaide spēkā līdz šī gada 15. janvārim.

LGK gada maksā jau ir iekļauts – tātad visa gada laikā pieejams bez papildus maksas – viss, par ko var tikai sapņot katras organizācijas grāmatvedis un vadītājs – aktuāli grāmatvedības un nodokļu semināri, konferences, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, metodiskie materiāli, diskusiju un jautājumu iespējas un vēl daudz kas cits.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://registreties.lv/gramatvedibas-klubs

Publicitātes materiāls