Jēkabpilī darbu atsāk skolas un bērnudārzi

Šodien Jēkabpilī darbu atsāks skolas un bērnudārzi, kuri vairākas dienas bija slēgti plūdu dēļ, ziņo pašvaldība.

Kā informē pašvaldība: “Ceturtdien, 19. janvārī, visās Jēkabpils pilsētas izglītības iestādēs (skolās un bērnudārzos), kā arī Ābeļu pamatskolā atsāksies mācību process.”

Kā zināms, lai netiktu apdraudēta skolēnu veselība un drošība, plūdu dēļ līdz 18.janvārim ieskaitot mācības nenotika Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, Jēkabpils 2.vidusskolā, Jēkabpils 3.vidusskolā, Ābeļu pamatskolā, Krustpils pamatskolā, Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrā, Jēkabpils Mākslas skolā, Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolā, Jēkabpils Sporta skolā, Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, kā arī pirmsskolas izglītības iestādēs “Auseklītis”, “Kāpēcītis” un “Zvaigznītes” filiālē Jaunajā ielā 43. Savukārt pirmsskolas izglītības iestādēs “Zvaniņš”, “Zvaigznīte” Meža ielā 12 un “Bērziņš” mācību process notika.

Jāatzīmē, ka saistībā ar plūdu situāciju Daugavā, spēkā ir oranžais brīdinājums. Ūdenslīmenis 18.01. plkst. 08.50 Pļaviņās 983 cm virs stacijas “0” jeb 72.07 m LAS, Zeļķos 715 cm virs stacijas “0” jeb 76.51 m LAS; Jēkabpilī 670 cm virs stacijas “0” jeb 81.39 m LAS.