Vadītāju skolas eksperts par to, kā kļūt par izcilu vadītāju

Ceturtdien, 11. aprīlī, tiešsaistē norisinājās PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2024, kurā uzņēmējs, VADĪTĀJU SKOLAS vadītājs Kaspars Cveiģelis plašāk pastāstīja par to, kā kļūt par izcilu vadītāju.

“Vadība ir darbību kopums, kuru mērķis ir panākt, lai organizācija funkcionē vēlamajā veidā. Vadītāja galvenais uzdevums ir lēmumu pieņemšana un plāna realizācija. Lielākai dienas daļai jābūt aizņemtai ar lēmumu apdomāšanu un sagatavošanu nevis ar 1000 maziem darbiņiem,” sacīja K. Cveiģelis.

Runājot par to, kā kļūt par izcilu vadītāju, viņš norādīja, ka primārais ir mērķis: “Ir jābūt kaut kādam atskaites punktam, jo bez mērķa tas viss ir bezjēdzīgi. Ja mērķis nav, tad tas ir jāizdomā pašam.”

Viņš turpināja, ka tāpat nozīmīga ir faktu ievākšana, kas ir svarīga, lai tiktu uz punktu B, jāsaprot, kur atrodamies.

“Tad, kad esam ievākuši faktus, tad mēs atgriežamies pie plānošanas, kam tālāk seko organizēšana. Mēs skatāmies, kāda ir struktūra, kas ir mūsu pakļautībā un kā mēs deleģējam savus uzdevumus. Tālāk seko kontrole un tad reaģējot uz šiem kontroles rezultātiem, mēs tālāk stimulējam,” norādīja K.Cveiģelis.

PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2024 piedalījās arī izaugsmes entuziasts, trīs grāmatu autors, SHOWANDTELL.LV video aģentūras radītājs Āris Birze, biznesa pārrunu vadības eksperts Ēriks Burkevics, TRIVIUMS trenere, mentore un klientu “advokāts” ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi Jekaterina Mehtijeva, BORN DIGITAL Latvia vadītājs Gatis Hasners,GROWING līdzīpašniece, biznesa trenere un konsultante Jana Strogonova, EXCELLENT LATVIA biznesa attīstības vadītājs Kārlis Klovāns, CUBE biznesa attīstības vadītāja Madara Intenberga, IZAUGSMES TELPA dibinātāja un izaugsmes trenere Līga Līdeka.

Publicitātes materiāls