TRIVIUMS trenere: Sakiet saviem klientiem paldies, jo viņi ir iemesls, kādēļ jūsu uzņēmums pastāv

Ceturtdien, 11. aprīlī, tiešsaistē norisinājās PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2024, kurā eksperti runāja par nākotnes iespējām, izaicinājumiem un tendencēm pārdošanā un klientu apkalpošanas jomā. Konferencē piedalījās arī TRIVIUMS trenere, mentore un klientu “advokāts” ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi Jekaterina Mehtijeva, kas runāja par to, kā klientu apmierinātību pārvērst pārdošanas rezultātos.

“Klientu pieredze ir sajūta, ko sniedzam par mūsu uzņēmumu un zīmolu visa klienta dzīvescikla ietvaros. Klientu pieredzi rada gan tas, kas notiek uz skatuves, gan aiz tās,” norādīja J.Mehtijeva.

“Zīmola augstas konkurences apstākļos ir tāda, ka produktu kvalitāte ir augsta, klientam ir lielas izvēles iespējas, klientu vajadzības nosaka lielie uzņēmumi, un lētākais var būt tikai viens,” sacīja eksperte.

“Lojāli klienti tērē vairāk. Klienti jūtas piederīgi un iesaistīti, un ir gatavi maksāt pat vairāk,” atzina J.Mehtijeva.

Viņa norādīja to, ka lojalitāti var vairot gan produkta kvalitāte un cenas atbilstība, gan tas, ka process ir viegls un saprotams. “Ieklausieties savos klientos. Apmierinātības anketas ir ātrākais veids, kā saņemt ieteikumus un uzzināt, ja kaut kas nestrādā. Zvaniet saviem klientiem arī bez iemesla, lai noskaidrotu viņu viedokli vai notestētu jaunu ideju,” uzsvēra J.Mehtijeva.

Tāpat uzņēmumiem ieteicams nepārtraukt veikt uzlabojumus. “Tāpat ieguldiet darbinieku pieredzē un izpratnē par to. Pats galvenais – sakiet saviem klientiem paldies, jo viņi ir iemesls, kādēļ uzņēmums pastāv,” sacīja TRIVIUMS trenere.

PĀRDOŠANAS KONFERENCE 2024 piedalījās arī izaugsmes entuziasts, trīs grāmatu autors, SHOWANDTELL.LV video aģentūras radītājs Āris Birze, biznesa pārrunu vadības eksperts Ēriks Burkevics, uzņēmējs, VADĪTĀJU SKOLAS vadītājs Kaspars Cveiģelis,BORN DIGITAL Latvia vadītājs Gatis Hasners,GROWING līdzīpašniece, biznesa trenere un konsultante Jana Strogonova, EXCELLENT LATVIA biznesa attīstības vadītājs Kārlis Klovāns,CUBE biznesa attīstības vadītāja Madara Intenberga, IZAUGSMES TELPA dibinātāja un izaugsmes trenere Līga Līdeka.

Publicitātes materiāls