Speciāliste: regulāra relaksācija un rūpes par sevi ļauj uzlabot ne tikai fizisko, bet arī garīgo veselību

Mūsdienu dinamiskais ritms un nepārtraukta atrašanās kustībā izsauc ne tikai spēku izsīkumu, bet arī rada nogurumu, pārslodzi, garastāvokļa svārstības, stresu, muskuļu saspringumu un citas neērtības, kā rezultātā tiek ietekmēta pašsajūta, darba spējas, motivācija, kā arī fiziskā veselība – pasliktinās ādas stāvoklis, muskuļu tonuss u.c. Kā norāda SPA centra masiere Sanda Dēliņa, atgūt spēkus un uzlabot sava ķermeņa izskatu var ļoti dažādi, taču viens no pēdējā laika atzītākajiem skaistumkopšanas un relaksācijas veidiem ir tieši hidromasāžas vanna.

“Lai attālinātos no ikdienas burzmas, trokšņiem un nevajadzīgiem ārējās vides stimuliem, arvien vairāk sievietes izmanto iespēju izbaudīt mieru un patīkamu relaksāciju hidromasāžas vannā, vienlaikus ievērojami uzlabojot arī savas ādas stāvokli un padarot ķermeņi tvirtāku. Masāžas viena no labākajām īpašībām ir saistīta tieši ar vielmaiņas procesu paātrināšanu, un līdz ar to tā palīdz kļūt slaidākai. Masāžas vanna apvienojumā ar ultraskaņu, rada ķermenī un prātā miera sajūtu, ļauj atbrīvoties un koncentrēties uz pozitīvām lietām. Masāža, ko sniedz šī unikālā vanna ir īpaši efektīva, jo izplatot ultraskaņas vilni ar ūdens palīdzību, tiek stimulēta katra ķermeņa šūna, panākot ietekmi uz visu organismu – uzlabojas veselība, stiprinās imunitāte, ķermenis un prāts atbrīvojas no no stresa, spriedzes un noguruma, aktivizējas vielmaiņa, samazinās celulīts, palielinot muskuļu tonusu un palīdzot dažādu slimību ārstēšanā,” turpina Sanda Dēliņa.

Relaksējoša atpūta hidromasāžas vannā aktivizē audu bioķīmiskos un fizioloģiskos procesus, nostiprina saistaudus un asinsvadus, mazina iekaisumu, sāpes, kā arī paātrina audu reģenerāciju. Tāpat šī unikālā masāžas vanna pozitīvi ietekmē balsta un kustību sistēmas slimības, traumas – sastiepumus, lūzumus, ausu, kakla, deguna saslimšanas, kā arī plaši tiek izmantota kosmetoloģijā – celulīta, striju, liekā svara un rētaudu ārstēšanā.

Veselības un skaistumkopšanas centrs “Adoria” piedāvā apmeklēt hidromasāžas relaksējošo procedūru un izbaudīt tās pozitīvo ietekmi uz ādu un kopējo labsajūtu. Tāpat “Adoria” pieejams plaša skaistumkopšanas pakalpojumu klāsts – dažādas sejas kopšanas procedūras, manikīru, pedikīru, vaksāciju, masāžas un ne tikai.