Vasarā sporta klubus aktīvi apmeklē jaunieši; priekšroka tiek dota sabiedrībā pazīstamiem treneriem

Kamēr lielai daļai Latvijas iedzīvotāju arī vasara un karstais laiks ir jāpavada iekštelpās vai darbā, jaunieši un skolēni ar lielu prieku izvēlas savu brīvlaiku pavadīt lietderīgi, pilnveidojot sevi un nododoties fiziskām aktivitātēm.

Skolēni un studenti trīs mēnešu garo brīvlaiku izvēlas pavadīt pēc savām interesēm, taču lielai daļai no viņiem ir svarīgi to pavadīt aktīvi, kā arī strādāt pie sava ārējā izskata. Kā norāda sporta un fitnesa kluba “Reaktors” vadītāja Annija Viškinte, vasara ir īstais laiks, kad skolēniem beidzot ir brīvais laiks, un viņi var vairāk pievērsties sportam un fitnesam.

“Tā patiešām ir – vasarā sporta klubā “Reaktors” skolēnu un studentu ir īpaši daudz. Lielu lomu tajā spēlē īpašā akcija, kura speciāli pielāgota jauniešiem. Puiši lielākoties izvēlas sevi pilnveidot sporta zālē, bet meitenes labprāt apmeklē dažādas fitnesa nodarbības. Skolēni un studenti paši lieliski apzinās, ka sporta zālē pavadītais laiks ir jautrs un daudz lietderīgāks, kā vienkārši sēžot mājās un neko nedarot,” norāda “Reaktors” vadītāja. “Man ir prieks redzēt, kā jaunieši viens otram palīdz un ik dienas kļūst spēcīgāki. Arī šīs pāris stundiņas sporta zālē ietekmē fizisko sagatavotību, uzlabo veselību un ļauj jauniešiem būt lepniem pašiem par sevi. Galvenais ir gribasspēks un tad viss izdosies!”

Kā atzīst paši skolēni un studenti, sporta kluba izvēli ietekmē tas, kādi cilvēki tajā trenējas un pasniedz nodarbības. Sporta un fitnesa klubs “Reaktors” ir slavens ar tā vadošo treneri Aivaru Visocki un jogas meistaru Adžitu Singhu. Tāpat labas atsauksmes ir izteikuši dažādi sportisti, piemēram, pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs un MMA cīkstonis Konstantīns Gluhovs. Jaunieši ir īpaši iepriecināti redzēt viņiem līdzās trenējamies Latvijā pazīstamus sportistus, vai arī doties uz nodarbībām, kuras vada sporta leģendas un savas jomas speciālisti.

“Bieži skolēni vai studenti sākotnēji atnāk uz sporta zāli un apjūk plašajā trenažieru un nodarbību klāstā, tādēļ mums ir vislabākie speciālisti un treneri, kuri jauniešiem palīdz attīstīties un ir kā elki, no kuriem ņemt piemēru. Visvairāk mēs esam iepriecināti tad, kad pēc aktīvas vasaras, viņi arī skolas laikā turpina apmeklēt sporta zāli un ir atraduši sev ļoti lietderīgu aizraušanos!” piebilst “Reaktors” vadītāja.

Sporta un fitnesa kluba “Reaktors” treneris Aivars Visockis norāda, ka nav tādu šķēršļu, kas liegtu uzturēt sevi labā formā un dzīvot aktīvi, īpaši ja runa ir par gadu skaitu, jo aktīvam un veselīgam dzīvesveidam neviens nav par vecu vai jaunu, tādēļ ikviens skolēns un students ir aicināts izmantot īpašo “Reaktors” vasaras akciju, kura pielāgota speciāli jauniešiem, jo, kā nekā – vasara ir tikai pusē!