Sludinājumi ir vēsture! Liela daļa nekustamā īpašumu pārdevēju izvēlas Pērkam.lv

Lai arī vairums izteikuši vēlmi pēc sava mājokļa, šī brīža situācijā lielākā aktivitāte nāk no nekustamā īpašuma pārdevējiem, nevis pircējiem, norāda Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš.

Kā noskaidrots Luminor bankas aptaujā, mājokļa izvēlē Latvijas ģimenēm noteicošie faktori ir cena, atrašanās vieta un tuvums darbam, skolai un citām iestādēm.

Lielākā daļa Latvijas un Lietuvas ģimenes ar bērniem kā galveno faktoru, izvēloties mājokli, min pieejamu cenu, savukārt Igaunijā svarīgākais ir potenciālā mājokļa atrašanas vieta. Pandēmijas ietekmē vidēji trešdaļai ģimeņu Baltijā svarīgs ir iecerētā mājokļa izmērs, ģimenēm akcentējot vajadzību arī pēc piemērotas vietas darbam mājas apstākļos.

Vēl teju piektdaļa ģimeņu noteicošs faktors mājokļa izvēlē ir tām pieejamais kredīta apjoms un pirmā iemaksa, kas nepieciešama, lai saņemtu aizdevumu.

“Vairums jeb 62 % Latvijas ģimenes ar bērniem plāno iegādāties nekustamo īpašumu visam mūžam, bet aptuveni desmitā daļa norādījuši, ka mājoklī dzīvotu 20 vai vairāk gadus, taču ne visu mūžu. Iespējams, tas varētu būt skaidrojams ar to, ka laikā, kad ģimenē aug bērni, nepieciešams plašāks mājoklis, bet, bērniem pieaugot, mainās arī vajadzības,” akcentē Kaspars Sausais, Luminor bankas mājokļu kreditēšanas eksperts.

Komentējot Luminor pētījumu, Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš piekrīt tajā paustajā, vienlaikus norādot, ka šobrīd būtiski aktivizējušies tieši nekustamā īpašuma pārdevēji. Tendences gan rāda, ka arvien mazāk cilvēku izvēlas īpašumu pārdot, izmantojot sludinājumus vai māklerus.

“Pērkam.lv ir ātrākais risinājums, ja vēlaties pārdot savu nekustamo īpašumu nekavējoties un bez liekām izmaksām un laika tērēšanas. Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem,” norāda Pērkam.lv konsultants.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/

Publicitātes materiāls