Pērkam.lv: Darījumu skaits Rīgas padomju laika sērijveida ēkās samazinās

Aizvien vairāk Rīgas iedzīvotāju par savu jauno mājokli izvēlas jauno projektu dzīvokļus Rīgas apkaimēs, novērojis Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, skaidrojot, ka tā rezultātā strauji pieaugusi interese pārdot dzīvokļus padomju laika sērijveida ēkās.

Viņš atgādina, ka Rīgā jau ir stājušās spēkā izmaiņas Rīgas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošajos noteikumos, attiecoties uz namu sakārtošanu. Ja ēka atzīta par videi degradējošu, tad tai tiek piemērota paaugstināta NĪN likme, kas, kā novērots, ir ļoti apgrūtinoši namu īpašniekiem, un īsti nepalīdz mājokļa sakārtošanai tā, lai tā vairs nebūtu atzīta par vidi degradējošu.

“Līdz ar to nav arī pārsteigums, ka daudzi tomēr šobrīd izvēlas pārdot savu nekustamo īpašumu, nevis ieguldīt tajā vēl lielāku naudas summu. Turklāt mēs redzam arī to, ka liela daļa jau šobrīd piesakās nevis uz fiziski pieejamiem dzīvokļiem, bet tādiem, kuri vēl nav uzcelti. Jauno projektu dzīvokļi ir iecienīti Rīgas iedzīvotāju vidū, kas loģiski pazemina pieprasījumu pēc padomju laika sērijveida dzīvokļiem,” norāda A. Bērziņš, izsakot viedokli, ka šādu mājokļu īpašniekiem ir izdevīgāk savu īpašumu pārdot, nevis uzturēt ar cerību atrast tam jaunus pircējus.

Arī rīdzinieks Kārlis nesen ar Pērkam.lv palīdzību pārdevis savu 119. sērijas trīsistabu dzīvokli, skaidrojot, ka ir pastiprināti novērojams tas, ka cilvēki izvēlas iegādāties mājokli tā sauktajā jauno projektu sektorā, nevis lētāku dzīvokli ar sliktāku energoefektivitāti un citiem trūkumiem. “Lai arī uzskatu, ka biju nostādījis visai zemu cenu par savu īpašumu, diemžēl ilgstoši neizdevās to pārdot, bet ieguldīt papildus līdzekļus īpašuma remontā arī nebiju gatavs, kā rezultātā izlēmu sazināties ar Pērkam.lv, kas nekavējoties ar mani noslēdza pārdošanas darījumu,” saka Kārlis.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam

Publicitātes materiāls