Noticis tas, par ko sen sapņoja velosporta cienītāji Latvijā

Šī gada jūnijā Latvijas tirgū līdzšinējiem velosipēdu zīmoliem pievienojas arī slavenais itāļu velosipēdu ražotājs «Bianchi», portālu «Apollo» informēja SIA «Veloman» valdes locekle Ieva Ušacka.

Līdz šim itāļu ražotāja velosipēdus nebija iespējams iegādāties nekur Latvijā.

«Bianchi» ir viens no vadošajiem zīmoliem internacionālajā velosporta tirgū. Šis zīmols jau ir iemantojis velosporta profesionāļu un entuziastu uzticību visā pasaulē, tā pirmsākumi stiepjas vairāk nekā 125 gadus senā vēsturē, kas aizsākās 1885.gadā.

Itāļu zīmols ir izveidojis veiksmīgu sadarbību ar augsta līmeņa internacionālām velosipēdistu komandām. «Bianchi» ir sponsors holandiešu profesionālajai šosejas velosipēdistu komandai «Belkin Pro Cycling Team», kas sacensībās izmanto «Bianchi» velosipēdu rāmjus un «Shimano» komponentus. Iepriekš «Bianchi» sponsorēja «Vacansoleil-DCM e Androni Giocattoli», kas tika aprīkota ar OLTRE velo modeli, «Colombia Coldeportes» komandai ar «Sempre» modeli. «Bianchi» arī pieder «TX Active-Bianchi MTB» komanda, kas sacensības brauc ar «MTB Methanol 29SL» un «Methanol SL2» velosipēdu modeļiem.

Šobrīd «Bianchi» velosipēdi tiek pārdoti vairāk nekā 50 pasaules valstīs, taču Latvijā par ražotāja vienīgo oficiālo izplatītāju ir kļuvis velosipēdu veikals «Veloman».