No martā beigām Latvijā būs pieejams jaunais LG G Flex2

LG Electronics (LG) paziņojis par tik ļoti gaidītā izliektā viedtālruņa G Flex2 nonākšanu tirdzniecībā vairākās pasaules valstīs. Latvijā no marta beigām būs pieejams LG G Flex2 16 GB platīna sudraba krasā.

Kopš tālruņa prezentēšanas janvārī starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015, G Flex2 ieguvis plašu atzinību par tā stilīgo izskatu, izveicīgo veiktspēju un lietotāju pieredzes (UX) funkcijām, kas optimizētas ierīces unikālajai formai. Šis tālrunis bijis viens no apspriestākajiem produktiem CES izstādē, tam iegūstot vairākas atzinības kā labākajai ierīcei izstādē. G Flex2 aprīkots ar 5,5 collu Full HD P-OLED ekrānu, kas nodrošina pārsteidzoši precīzu un dzīvu attēlu no jebkura skatu leņķa, vienlaikus sniedzot gludāku izskatu un uzlabotu izturību. LG G Flex2 var lepoties ar jaudīgu astoņu kodolu 64 bitu Qualcomm® Snapdragon™ 810 procesoru. Tālruņa „pašārstējošais” aizmugurējais pārvalks tagad likvidē ikdienas lietošanā gūtos skrāpējumus vien nieka 10 sekundēs, bet G Flex2 Fast Charge funkcija uzlādē 3000mAh akumulatoru līdz gandrīz 50% aptuveni 30 minūtēs.

Lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi, G Flex2 piedāvā uzlabotu Gesture Shot funkciju, kas atvieglo pašportretu uzņemšanu ar vienkāršu rokas žestu, ko tālrunis spēj atpazīt pat 1,5 metru attālumā. Gesture View atvieglo pēdējā uzņemtā attēla aplūkošanu uzreiz pēc fotogrāfijas uzņemšanas. Kamēr Glance View attēlo tādu svarīgu informāciju kā laiku, pēdējās ziņas vai neatbildētos zvanus, pār izliekto ekrānu pavelkot uz leju pat tad, kad ekrāns ir izslēgts.

„G Flex2 demonstrē pasaulei, ka joprojām pastāv iespējas dizaina inovācijām mūsdienu viedtelefonos, kas neparedz vien metāla rāmjus un lielākus ekrānus,” norāda LG Electronics Mobile Communications Co. vadītājs un prezidents Juno Čo. „Mēs domājam, ka G Flex2 ir ideāls piemērs formas un funkciju skaistam apvienojumam.”

LG G Flex2 galvenās specifikācijas (Latvijas tirgū) :

Čipkopa: Qualcomm® Snapdragon™ 810 procesors ar 2.0GHz 64-bit Octa-Core CPU
Displejs: 5.5 collas Full HD Curved P-OLED (1080 x 1920 pixels / 403 ppi)
Atmiņa: 16GB eMMC ROM / 2GB DDR4 RAM / microSD
Kamera: aizmugurējā – 13.0MP ar OIS+ un Laser Auto Focus / priekšējā – 2.1MP
Operētājsistēma: Android 5.0 Lollipop
Izmēri (G x P x B): 149.1 x 75.3 x 7.1-9.4mm
Svars: 152 g
Tīkls: 4G / LTE / HSPA+ 21/42 Mbps
Savienojamība: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth Smart Ready (Apt-X) 4.1, NFC,
SlimPort, A-GPS / Glonass, USB 2.0
Krāsas: Platīna Sudraba