Latvijā paplašinās ātrās ēdināšanas ķēde “Subway”

Rīgā durvis vaļā vēris piektais ātrās ēdināšanas restorāns “Subway”. Lai arī Latvijā restorāns ienācis pavisam nesen un pirmo reizi tika atklāts pērn, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, nākotnē uzņēmums plāno paplašināties arī citās Latvijas pilsētās.

Latviju arvien vairāk sākt iekarot “Subway” restorāni, kas, protams, radījušas pamatotas bažas par konkurenci starp restorānu un “Hesburger” un “McDonald’s” uzņēmumiem. Tomēr, kā jau vairākkārt iepriekš norādījuši uzņēmuma “SUB Latvia” īpašnieki, “Subway” piedāvājums būtiski atšķiras.

Tiek uzsvērtas ātrās ēdināšanas ķēdes ”Subway” priekšrocības – veselīgas un svaigas sviestmaizes. Pašlaik piedāvājuma klāstā ir vairāki sviestmaižu veidi. To sastāvā ir uz vietas ceptas maizes, kuras var papildināt pēc savas izvēles – ar gaļu, salātiem, dārzeņiem u.c.

Tiek uzsvērta arī zīmola atpazīstamības priekšrocība – ārzemniekiem nav svešs “Subway” zīmols un piedāvājumu klāsts.

Pašlaik Rīgā atvērtas jau piecas “Subway” ēstuves. Jaunākais no tiem atrodas tirdzniecības centrā “Alfa”.

Pēdējo gadu laikā veselīgas ātrās ēdināšanas ēstuve “Subway” ir iemantojusi popularitāti teju visā Eiropā, gadā tiek atvērti 500 -1000 jauni restorāni. Tiek norādīts, ka nākotnē šis skaitlis dubultosies.