Lattelecom reaģē uz sabiedrības spiedienu; TV pamatpakā iekļauti Doždj TV, CNN un BBC

Lattelecom televīzijas klientiem no š.g. 3. marta paplašinātas iespējas skatīties ziņu kanālus – daļa no tiem ir jauni, daļai paplašināta piekļuve, konkrēti – TV kanāls Doždj, ziņu kanāls BBC World un CNN international, kā arī informatīvi izklaidējošie kanāli RTVi International.

Lattelecom atbalsta iniciatīvu tiesiski pamatota, vienlīdzīga regulējuma noteikšanai visiem TV programmu retranslētājiem Latvijā – kabeļtelevīzijā, satelīttelevīzijā un internetā, kas noteiktu kādiem TV kanāliem ir jābūt nodrošinātiem maksas televīzijas pakalpojumu sniedzēju pamata pakās. Lattelecom pārstāvji un eksperti ir gatavi līdzdarboties šāda regulējuma izstrādē.

„Lattelecom apliecina, ka ievēros atbildīgo institūciju juridiski saistošus lēmumus par retranslācijas ierobežojumiem visiem maksas TV operatoriem. Tai pat laikā ir svarīgi stiprināt Latvijas sabiedriskā medija saturu, piedāvājot skatītājiem kvalitatīvu un analītisku žurnālistiku un satura daudzveidību,” uzsver Toms Meisītis Lattelecom Juridiskās daļas direktors.

Kopš 2013.gada novembra Lattelecom televīzijā ir pieejams Ukrainas TV kanāls Inter + testa režīmā, kuru pēdējās nedēļās ikdienas skatās vairāk kā 20 000 Lattelecom TV skatītāji.

Lattelecom televīzija ir maksas TV platforma, kas nodrošina vislielāko skaitu latviešu TV kanālu.

Lai skatītos pievienotos TV kanālus 2014.gada 3.martā pēc plkst. 18:00 jāveic TV dekodera restarts un datu plūsmas atjaunošana.

BNA Latvia