Gandrīz visās Statoil stacijās ieviesta degvielas apmaksa pie sūkņa

Statoil lielākajā daļā degvielas uzpildes staciju Latvijā ieviesis ātrā maksājuma automātus, kas steidzīgākiem autovadītājiem ļauj norēķināties uzreiz pie sūkņa, neienākot veikalā. Šāds risinājums sniegs papildu ērtības klientiem, kā arī uzlabos darbinieku efektivitāti, informē uzņēmums.

„Mēs cienām klienta vēlmes, tāpēc pielāgojam servisu gan tiem, kas vēlas ietaupīt laiku un izvairīties no gaidīšanas rindā, gan tiem, kas papildu degvielai plāno iegādāties arī uzkodas, kafiju vai citas preces. Ticu, ka ātro maksājumu īpaši novērtēs korporatīvie klienti, kas pie sūkņa varēs norēķināties ar sava uzņēmuma degvielas karti – tā ir iespēja ietaupīt dažas, bet bieži tomēr būtiskas minūtes līdz detaļām saplānotā darbadienā,” stāsta Viesturs Astičs, „Statoil Fuel & Retail Latvia” Mazumtirdzniecības direktors.

Lai uzpildītu degvielu, ātrā maksājuma automāta ekrānā jāizvēlas norēķināšanās vieta – turpat pie sūkņa (tikai ar norēķinu karti) vai veikalā (ar norēķinu karti vai skaidrā naudā). Klientu ērtībām ātrā maksājuma sūkņi būs atzīmēti ar īpašām norādēm, un par maksājuma vietas izvēli pirms uzpildes atgādinās skaņas signāls.

„Turklāt mazumtirdzniecības nozarei Latvijā tuvākajos gados par izaicinājumu kļūs darbaspēka pieejamība. Tāpēc „Statoil” stacijās jau tagad ieviešam risinājumus, kas atvieglo darbinieku ikdienu, ļaujot padarīt vairāk, vienlaikus saglabājot augstu servisa kvalitāti,” papildina V. Astičs.

Saraksts ar stacijām, kurās ieviests jaunais pakalpojums, pieejams šeit: http://ej.uz/atraismaksajums