Zobārsti aicina laicīgi sagatavoties pavasarim un parūpēties par skaistu smaidu

Pavisam drīz jau klāt pavasaris – laiks, kad visapkārt mostas daba un ikvienam no mums ir īpaši svarīgi uzplaukt gan iekšēji, gan ārēji. Jauns tēls palīdzēs aiz muguras atstāt drēgnā laika izraisīto nomākto garastāvokli un ar jaunu sparu mesties dzīvē. Labākais veids, kā uzplaukt līdz ar pavasari, ir parūpēties par savu smaidu.

Nereti sievietes pēc ziemas perioda jūtas nepārliecinātas par sevi, jo, iespējams, nav pievērsušās savam izskatam nepieciešamo uzmanību. Skaistuma un veselības centrs „Adoria” aicina ikvienu sievieti sagaidīt pavasari ar jaunu tēlu un skaistu, žilbinošu smaidu!

Veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste Ilze Bērziņa norāda, ka labu noskaņojumu un pašpārliecinātību sievietēm vislabāk var sniegt skaists un sakopts smaids. Arī vīrieši jūtas daudz pārliecinātāki, ja ir droši par savu zobu veselību un izskatu. “Ir svarīgi jau laicīgi uzzināt par savu mutes dobuma veselību, lai novērstu problēmas un zinātu pie kā vajadzības gadījumā vērsties. Profesionālie zobārsti veic ne tikai nepieciešamo zobu labošanu un mutes dobuma higiēnu, bet arī sniedz draudzīgus padomus par pareizu zobu kopšanu, kas turpmāk ļaus arī patstāvīgi rūpēties par savu smaidu,” norāda I. Bērziņa.

Zobārsti rūpīgi iepazīstina pacientus ar pareizu zobu kopšanu un kopīgi izstrādā ārstēšanas plānu, par ko pacienti ir ļoti pateicīgi. Mūsdienās ir pieejami profesionāli un zinoši zobu kopšanas speciālisti un daudzveidīga informācija par pareizu zobu kopšanu. Tāpat “Adoria” piedāvā augstākās tehnoloģijas, kuras profesionālu zobārstu rokās spēj panākt vislabākos risinājumus, nenodarot sāpes.

“Rūpes par savu zobu veselību ir ļoti svarīgas ne tikai cilvēka pārliecinātam izskatam, ko piešķir skaistais smaids, bet arī vispārējai cilvēka veselībai. Daudzos gadījumos tieši zobu un smaganu, kā arī mutes gļotādas stāvoklis ir saistīts ar vairākām veselības problēmām. Bieži pacienti sūdzas par paaugstinātu zobu jutību un tikai apmeklējot zobārstu, iespējams noteikt zobu jutības iemeslus,” norāda I. Bērziņa.

„Adoria” aicina rūpēties par zobu veselību ikvienu – gan bērnus, gan pieaugušos, tādējādi savlaicīgi izvairoties no nepatīkamām saslimšanām. Būsim atbildīgi par savu un savu tuvāko veselību – smaidīsim un baudīsim dzīvi!

Veselības centrs “Adoria” piedāvā plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu. Pacientiem ir iespēja veikt profilaktiskas un zobu restaurācijas procedūras, ar kuru palīdzību tiks iegūti veseli zobi un skaists smaids.

Kontakti:

Adrese: A.Čaka 70-3, Riga, Latvija, LV-1011,
Tālrunis: 67315000
Mobilais: 26378620
Fax: 67847097
www.adoria.lv