Vērtīgu pieredzi dāvās apmācību cikls “No idejas līdz rīcībai – lēmumu pieņemšanas psiholoģija”

Lēmuma pieņemšanas process ne vienmēr ir viegls, it īpaši, ja runa ir par biznesu un tā attīstību. Vadītāju lēmumi bieži vien ietekmē ne tikai viņus pašus, bet arī uzņēmuma attīstību. Ne katrs ir piedzimis ar labām lēmuma pieņemšanas spējām, taču tas nav nekas tāds, ko nevarētu apgūt ikviens vadītājs. Lai palīdzētu virzīties vadītājiem uz priekšu, ikvienam ir iespēja apmeklēt semināru ciklu “No idejas līdz rīcībai – lēmumu pieņemšanas psiholoģija”, kur katrā nodarbībā dalībnieki uzzinās par kādu no lēmuma pieņemšanas teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem. Tā ir iespēja uzzināt vairāk par to, kā nonākt pie veiksmīgiem risinājumiem un pareizajiem lēmumiem.

Semināru cikla “No idejas līdz rīcībai – lēmumu pieņemšanas psiholoģija” katrā nodarbībā dalībnieki iepazīstas ar kādu no lēmuma pieņemšanas teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem. Visās nodarbībās tiek nodrošināts emocionālais komforts, psiholoģiskā labsajūta, definēts un uzraudzīts efektīvas grupas dinamikas proncips, kā, piemēram, empātijas. Teorija mijas ar viedokļu apmaiņu, tiek veicināta grupas dalībnieku spēja efektīvi reflektēt personisko pieredzi, tādā veidā stimulējot indivīdu personisko un profesionālo attīstību.

Apmācību norises laiks: 29. oktobrī, 5. novembrī un 12. novembrī no plkst. 14.00–18.00.

Apmācību iespējas:

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 99 + PVN.

Plašāka informācija par apmācībām: https://registreties.lv/lemumu-pienemsanas-psihologija