Vēl iespēja pieteikties biznesa konferencei “Pārtika un lauksaimniecība 2022”

Jau nākamnedēļ, 23. septembrī, ar biznesa konferenci “Pārtika un Lauksaimniecība 2022” tiks atklātas šīs gada nozīmīgākās konferences, kas iepazīstinās ar dažādām prognozēm un aktuālām tendencēm. Īpaši aktuāla konference “Pārtika un Lauksaimniecība 2022” būs savas jomas pārstāvjiem, kuriem ir izšķiroši svarīgi zināt, kas tos sagaida jau nākamgad.

“Pārtika un lauksaimniecība ir nozares, kas skar ikvienu sabiedrības locekli, jo viss, kas notiek nozarē, atspoguļojas gan uz patēriņu, gan cenām, gan arī uz Latvijas tautsaimniecību. Neapšaubāmi, ka arī šīs nozares ir saskārušās ar daudziem izaicinājumiem, kas, protams, rada bažas par nākotni kopumā. Konference ir lieliska iespēja uzzināt par to, kas gaidāms nākamgad un sagatavoties tam jau savlaicīgi, plānojot savu darbību,” uzsver Biznesa konferences projektu vadītāja Elīna Ozola.

Biznesa konference “Pārtika un Lauksaimniecība 2022” sniegs atbildes uz tādiem jautājumiem kā – kas mūs sagaida 2022. gadā? Kādas būs izplatītākās problēmas lauksaimniecības nozares un lauku vides attīstības jautājumos? Tāpat tiks apskatīti tādi jautājumi kā vides ilgtspēja, lauku vides resursu efektīvāka izmantošana, iedzīvotāju labklājības līmeņa paaugstināšana, pārtikas rūpniecības nozare, globālās konkurences ietekme uz Latvijas tautsaimniecību 2022. gadā u.tml.

Dalību konferencē kā referenti jau apstiprinājuši tādi eksperti kā LOSP valdes loceklis Jānis Irbe, Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības vadītājs Jānis Šolks, Z/S “Kotiņi” saimnieks Aldis Ločmelis, SIA “Pārdošanas skola” vadītājs un dibinātājs Jānis Viegliņš, Tīnūžu pagasta zemnieku saimniecības “Dižbajāri” saimniecības pārvaldniece Ingūna Bedikere un citi.

BIĻEŠU CENAS:

Dalībnieka karte – 99 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka VIP karte – 199 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.
– Īpaša uzmanība izvirzītajam problēmjautājumam konferences ekspertu diskusijās.
– Iespēja papildus publicitātei medijos.

Lai reģistrētos konferencei, spiediet šeit: https://www.registreties.lv/partika-un-lauksaimnieciba

Publicitātes materiāls