Tirgus izpēte palīdz ideju pārvērst veiksmīgā biznesā un noturēt uzņēmuma izaugsmi

Ikviena veiksmīga uzņēmuma pamatā ir kvalitatīva tirgus izpēte un uz datiem balstīti lēmumi. Lai pieņemtu pareizos lēmumus, sākotnēji ir nepieciešama informācija ne tikai par mērķauditoriju, bet arī par konkurentiem, cenām u.tml. Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrā (SDTIC) uzsver – tirgus izpēte ir nebeidzams process, kurš ir ļoti būtisks elements biznesa attīstībai.

“Tirgus tendences ik pa brīdim mainās, tāpat kā klientu vēlmes un konkurentu piedāvājums, līdz ar to ikvienam uzņēmumam vismaz reizi gadā būtu jāveic tirgus izpēte, kas parādītu, kur uzņēmums atrodas šobrīd un kur varētu nonākt nākotnē,” uzsver SDTIC.

Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrs ir inovatīva pētījumu aģentūra, kas orientējas uz regulāru sabiedrības viedokļu un sabiedriskās domas apzināšanu un dažādu tirgus sektoru izpēti. SDTIC ir pieredze vairākos pētījumu veidos, tai skaitā uzņēmuma izvērtēšanā, zīmolu novērtēšanā, darbinieku apmierinātības pētījumos, klientu apmierinātības pētījumos, patērētāju analīzē u.c.

Lai parūpētos, ka vienmēr pārzināt aktuālāko situāciju nozarē, uzņēmumiem ir unikāla iespēja pieteikties Sabiedriskās domas un izpētes centra pakalpojumiem:

Biznesa stratēģijas izvērtēšana

Jebkuras organizācijas mērķis ir darboties veiksmīgi – īstenot uzstādītos mērķus un atbilstoši vajadzībām izvirzīt jaunus. Piedāvājam izvērtēt organizācijas priekšrocības, vājības, iespējas izaugsmei un apdraudējumu esošajai darbībai, lai saprastu, kā rīkoties nākotnē.

Zīmolu novērtēšana

Zīmols ir organizācijas seja. Tas ietver organizācijas atpazīstamību un priekšstatu par komunikāciju. Attieksme pret zīmolu un asociācijas, rada attieksmi pret organizāciju. Novērtējot zīmolu iespējams uzzināt: vai patērētāji to atpazīst; ar ko tas tiek asociēts; ar ko zīmols atšķiras no konkurentu zīmoliem; kādas emocijas rada zīmola pieminēšana; cik tas ir efektīvs – vai veicina preču / pakalpojuma pārdošanu; kā un kur zīmols komunicē ar patērētāju.

Klientu apmierinātības pētījumi

Veicot klientu apmierinātību iespējams: uzlabot peļņas rādītājus; noskaidrot cenas atbilstību klientu iespējām; noskaidrot neīstenotās klientu vajadzības; izvērtēt apmierinātību ar preces dizainu; izvērtēt pieejamību precei un rast atbildes uz citiem svarīgiem jautājumiem.

Mārketinga stratēģija

Mārketinga pētījumi ir nepieciešami jebkuram uzņēmumam – gan tiem, kas tirgū ienākuši pavisam nesen, gan tiem, kas savā nozarē jau darbojas ilgstoši. Ar pētījumu palīdzību jūs iegūsiet vitāli svarīgu informāciju, kas būs ļoti nozīmīga jūsu uzņēmuma tālākās mārketinga stratēģijas izstrādē.

Konkurentu izpēte un monitorings

Sistemātiska tirgus un konkurentu novērošana ir iespēja uzņēmumam apkopot un analizēt informāciju par atsevišķām nozarēm, tirgiem, klientiem un konkurentiem no vairākiem avotiem, lai veidotu visaptverošu informācijas bāzi, uz kuras pamata var pieņemt sava uzņēmuma attīstībai svarīgus lēmumus.

Plašāka informācija par SDTIC pakalpojumiem >>> http://pieteikums.lv/tirgusizpete vai https://petijumi.lv/

Publicitātes materiāls