Sudrabas kustībai pievienojas diezgan daudz cilvēku

Bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas veidotajai tautas kustībai «No sirds Latvijai» pievienojas arvien vairāk cilvēku, bet drīzumā jau būs zināma stabila komanda, apgalvo pati Sudraba.

Sudraba sarunā LNT raidījumā «900 sekundes» otrdienas rītā stāstīja, ka jaunveidojamajai biedrībai pievienojas arvien vairāk cilvēku, bet tuvāko nedēļu laikā būs izveidojusies stabila komanda. Vienlaikus viņa uzsvēra, ka patlaban nevar runāt par partijas veidošanu. «Patlaban [kustībai] pievienojušies aptuveni 100 cilvēku,» teica viņa.

Sudraba norādīja, ka kustība ir dibināta ar domu, lai maksimāli daudz cilvēku varētu iesaistīties, lai cilvēki nāk ar brīvu gribu palīdzēt Latvijai. «Gribam, lai iesaistās tie cilvēki, kuri ir pašpietiekami, nevis tie, kuriem vajadzīga vara un nauda,» sacīja viņa.

Bijusī valsts kontroliere norādīja, ka viņa ir noformulējusi savu redzējumu, kādu viņa redz Latviju. Viņa norāda, ka jāmaina politiskā sistēma, proti – lai pie varas nav politiskās partijas, jāmaina politiskā sistēma, tostarp runa ir par tautas vēlētu prezidentu, raksta Apollo.lv.

Tāpat jāmaina valsts pārvaldes sistēma – lai cilvēki skaidri redzētu, kur un kā tie izlietota nodokļu nauda. «Cenu līmenis Latvijā ir 75% no vidējā līmeņa Eiropas Savienībā, bet algu līmenis – 29%. Viss Latvijā ir pašplūsmā, politiķi apgalvo, ka visu noregulēs tirgus,» sacīja viņa.