Starp jauninājumiem iPhone 6 modelī varētu būt arī termometrs

Tā kā jaunākās paaudzes ”iPhone” modelis iznāca jau pirms pusgada, drīzumā tiks izlaista nākamā ”iPhone” versija.

Vienīgā oficiālā informācija par jaunākās paaudzes ”iPhone” modeli ir tikai tā provizoriskais nosaukums – ”iPhone 6”. Taču nozares speciālistu starpā tiek runāts, ka jaunā ierīce būs aprīkota ar sensoriem, kas ļaus mērīt apkārtējās vides temperatūru, kā arī gaisa mitrumu.

Ja šādas runas izrādīsies patiesas, tas liecinās par to, ka ”Apple” iedvesmojies no 2013. gadā prezentētā Samsung Galaxy S4, kas piedāvāja šādu risinājumu. Līdz šim ”Apple” temperatūras uzzināšanai piedāvāja izmantot dažādas aplikācijas, taču to piedāvātā informācija varēja būt ļoti neprecīza, jo tika iegūta no attālinātiem avotiem. Savukārt telefonā iebūvēto sensoru iegūtā informācija par temperatūru ir krietni tuvāka patiesajai situācijai.

Iepriekš jau tika ziņots, ka jaunais ”iPhone” modelis tiks piedāvāts ar 4,7 collu ekrānu, savukārt nākamajā versijā jau tiks piedāvāts 5,7 collu ekrāns. Tiek arī ziņots, ka ”iPhone 6” varēs mērīt cilvēka ķermeņa temperatūru, kā arī citas cilvēka ķermeņa funkcijas. Šādas iestrādnes varētu kļūt par viedpulksteņa ”iWatch” sastāvdaļu. Kā ziņots iepriekš, jau krietnu laiku tiek runāts par šāda viedpulksteņa izveidošanu.

BNA Latvia