Speciāliste: Masāžas ir lielisks veids kā atbrīvoties no ķermeņa spriedzes un uzlabot fizisko formu

Iestājoties vasarai un siltajai sezonai, ikviena sieviete vēlas uzlabot pašsajūtu un parūpēties par sevi, taču reizēm ikdienas rūpes savu labklājību nostāda otrajā plānā. Ikdienas stress, problēmas un steiga cilvēkos rada nemieru, kas negatīvi ietekmē veselību, sasprindzinot muskuļus un nervus, radot traucējumus pilnvērtīgi funkcionēt gan ikdienas darbos, gan aizmiegot naktī. Šādos gadījumos svarīga ir spēja atrast sev piemērotāko veidu kā relaksēties un atslābināties. Masāžas ir viens no veidiem, ar kuru palīdzību var atbrīvoties no ikdienas saspringuma, kā arī uzlabot savu pašsajūtu, ķermeņa formu un garastāvokli.

Tuvojoties bikini sezonas atklāšanai, sievietes sāk pievērst aizvien lielāku uzmanību arī savam izskatam. Reizēm kompleksus vai neveiklības sajūtu daiļā dzimuma pārstāvēm rada mūsdienās ļoti izplatīta problēma – celulīts. Lai sievietes varētu atbrīvoties no nepatīkamajām sajūtam par savu izskatu un vasaru varētu izbaudīt pilnībā, veselības un skaistuma centrs “Adoria” saviem klientiem piedāvā īpašu pretcelulīta masāžu, kuras laikā tiek izmantota termoaktīva maska problēmzonām, respektīvi, masāžas laikā ķermeņa āda tiek sagatavota maskas uzlikšanai, āda tiek attīrīta ar skrubja palīdzību un tālāk uz ķermeņa problēmzonām, kas visbiežāk ir kājas sāni, sēžas rajonas un vēders, tiek uzklāta intensīvas iedarbības pretcelulīta maska. Tā iedarbojas uz zemādas taukiem, tos šķeļot, kā arī izvada lieko šķidrumu no organisma, ar tās palīdzību arī tiek aktivizēta asinsrite un tonizēti audi, padarot pašu ādu un zemādas audus stingrus un gludus, kas ķermeni kopumā padara tvirtu un sagatavo sezonas atklāšanai. Procedūras beigās klientam tiek veikta arī manuālā masāža, kuras laikā klients relaksējas.

Kā norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” SPA centra speciāliste Sanda Dēliņa, masāžas ir efektīvs un universāls veids, kas sniedz iespēju relaksēties, kā arī uzlabo fizisko formu, nostiprina ādas elastīgumu un atbrīvo no saspringuma muskuļos.

“Svarīgi ir tas, ka klientam masāžu sniedz profesionāls masieris, kurš jūt katra ķermeņa specifiskās saspringuma zonas un spēj ķermeni no tām atbrīvot. Sievietēm masāža sniedz iespēju ne vien uzlabot fizisko formu un padarīt ķermeni tvirtu, bet arī sakārtot domas un relaksēties. Nedrīkst aizmirst, ka masāža ir ārstniecisks process, kuras laikā masieris, izmantojot dažādas roku kustības, atbrīvo klientu no negatīvās enerģijas. Mums ir patiess prieks redzēt, kā noguris un saspringts cilvēks pēc masāžas uz mājām dodas apmierināts, uzkrājis spēkus un labi atpūties,” norāda speciāliste.

“Adoria” piedāvā ārstnieciskās mugurkaula, pleca un kakla daļas, krūšu daļas, jostas krustu daļas, roku, kāju, kā arī vienas rokas un kājas masāžu rehabilitācijas procesā. Tāpat veselības un skaistuma centrs piedāvā arī sejas kosmetoloģisko masāžu, kā arī cita veida masāžas, vispārējo ķermeņa masāžu, relaksējošo pēdu masāžu, galvas masāžu, grūtnieču masāžu, kā arī kosmētiskās masāžas – pretcelulīta masāžas u.c.

Veselības un skaistumkopšanas centrs “Adoria” piedāvā plašu skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu – dažādas sejas kopšanas procedūras, manikīru, pedikīru, vaksāciju un ne tikai.