Šopavasar sievietēm būs iespēja saņemt skaistumkopšanas konsultācijas par brīvu

Beidzoties drūmajam ziemas periodam, un iestājoties saulainajam pavasarim ar īsākām naktīm un garākām dienām, nav noslēpums, ka jebkura sieviete vēlas nomākto garastāvokli atstāt aukstajai sezonai, un sagaidīt pozitīvos pavasara mēnešus jaunā tēlā un veidolā.

Ja ziemā bieži sievietēm savs izskats tiek atstāts otrajā plānā, pavasaris ir īstais laiks, lai savestu sevi un savu izskatu kārtībā. “Sievietes pēc ziemas perioda lielākoties jūtas nepārliecinātas par sevi, tādējādi pilnībā neizbaudot iespējas, ko mums sniedz siltais laiks,” norāda Veselības un skaistuma centra “Adoria” vadītāja Ārija Bušmane. “Katra daiļā dzimuma pārstāve ir skaista, un katrai sievietei pavasarī ir jāstaro – gan iekšēji, gan ārēji. Pašlaik “Adoria” piedāvā īpašu akciju – “Skaistuma pavasaris”, kas domāta tieši tam, lai palīdzētu sievietēm atkal likt justies un izskatīties skaistām un laimīgām.”

“Adoria” tiek piedāvāts plašs skaistumkopšanas procedūru klāsts – permanentā un ārstnieciskā kosmetoloģija, ķīmiskie pīlingi, mezoterapija, skābekļa kosmetoloģija, dažādu zonu vaksācija, aparātprocedūras, manikīrs un pedikīrs, skropstu pieaudzēšana vai korekcija, SPA un dažādas masāžas, kā arī zobu balināšana žilbinošam smaidam. Pašlaik norisinās arī īpaši izdevīga akcija “Skaistuma pavasaris” – katrai sievietei, piesakoties vairākām skaistumkopšanas procedūrām, viena tiek piedāvāta ar ļoti būtisku atlaidi vai pat par brīvu, tādējādi parādot, cik mums visiem, skaistuma centrā strādājošiem, ir nozīmīgas sievietes.

Tāpat arī sievietēm būs iespēja par brīvu saņemt skaistumkopšanas speciālista konsultāciju, lai palīdzētu izvēlēties tieši nepieciešamāko no visa plašā “Adoria” procedūru un iespēju klāsta.

“Sievietēm pārāk bieži nākas darbu un apkārtējos nostādīt augstāk par sevi un savu ārējo tēlu – tas nav pareizi. Dāmas nedrīkst aizmirst, ka skaistumkopšanas procedūras ne vien uzlabo izskatu, bet arī ceļ pašapziņu un rada piepildījuma sajūtu. Katrai sievietei, iestājoties siltākai sezonai, ir atkal vairāk jāpiedomā pie sava ārēja tēla un skaistuma nozīmīguma, un labākais veids, kā to darīt, ir, sevi nododot profesionālu speciālistu rokās,” turpina Ārija Bušmane.

Mostoties dabai un visam dzīvajam visapkārt, arī sievietēm vajadzētu sevī atmodināt “iekšējo dievieti” un sagaidīt pavasari atbrīvojoties no ziemas pieticīgā izskata un pārsteidzot sevi un apkārtējos, uzmirdzot kā zvaigznei.