SDTIC: Tirgus izpēte ir iespēja uzņēmumiem paaugstināt savu konkurētspēju

Mūsdienās arvien nozīmīgāku lomu uzņēmuma veiksmīgā attīstībā ieņem tirgus izpēte. Uzņēmuma veiksme tirgū ir tiešā mērā saistīta ar uzņēmēja prasmi un spējām orientēties tirgus situācijā un veikli reaģēt uz tā pārmaiņām. Uzņēmējiem jāpatur prāta, ka patērētāja vēlmes un vajadzības ir visu uzņēmēju darbības izejas punkts. Lai piesaistītu klientus un sniegtu tiem vēlamo, svarīga ir tirgus izpēte, kas atbild uz svarīgiem jautājumiem, tai skaitā dod iespēju iegūt kvalitatīvu informāciju ar tirgu saistīto problēmu identificēšanu un risināšanu. Neatkarīgi no tā, vai savu biznesu esat uzsākuši nesen, vai tajā darbojaties jau ilgstoši, tirgus izpēte ir svarīgs process, kam jāpievērš īpaša vērība.

“Tirgus tendences ik pa brīdim mainās, tāpat kā klientu vēlmes un konkurentu piedāvājums. Tirgus izpēte ir nebeidzams process, kurš ir ļoti būtisks elements biznesa attīstībai, jo tas spēj parādīt, ar ko uzņēmumam jārēķinās ceļā uz panākumiem,” uzskata Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) vadītājs Alberts Jodis.

Pēc viņa teiktā, tirgus izpētes priekšrocības palīdz uzņēmumiem pieņemt uz datiem balstītus lēmumus un izstrādāt veidus, kā palīdzēt uzņēmumam augt: “Tirgus izpēte sniedz uzņēmumiem nepieciešamās atbildes,” uzsver A. Jodis.

Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrs ir inovatīva pētījumu aģentūra, kas orientējas uz regulāru sabiedrības viedokļu un sabiedriskās domas apzināšanu un dažādu tirgus sektoru izpēti. SDTIC ir pieredze vairākos pētījumu veidos, tai skaitā uzņēmuma izvērtēšanā, zīmolu novērtēšanā, darbinieku apmierinātības pētījumos, klientu apmierinātības pētījumos, patērētāju analīzē u.c.

Plašāka informācija par SDTIC pakalpojumiem >>> http://pieteikums.lv/tirgusizpete vai https://petijumi.lv/

Publicitātes materiāls