Samaini.lv – iespēja apsteigt krīzi un samainīt savu dzīvokli vai māju pret mazāku un ekonomiskāku

Globālo notikumu ietekmē visā pasaulē, tai skaitā Latvijā, vērojams straujš energoresursu cenu kāpums – ievērojami kāpušās siltumapgādes un elektrības cenas, kam paralēli augušas arī naftas un līdz ar to pārtikas cenas. Tas izraisījis satraukumu iedzīvotāju vidū, kas nu meklē dažādus veidus, kā ietaupīt, lai mazinātu straujā cenu kāpuma radīto triecienu. Īpaši satraukti ir tie, kuriem ir īpašums ar vairākām istabām un ievērojamu komunālo maksājumu rēķinu.

Šobrīd lielai daļai cerību stariņu vieš tieši Samaini.lv, kas sniedz iespēju rīkoties gudri – samainīt savu dzīvokli vai māju uz mazāku un ekonomiskāku.

Samaini.lv ir lielisks risinājums tiem, kuriem esošā finanšu rocība ir pasliktinājusies, nav izveidotas ievērojamas finanšu rezerves un kuri ir satraukti par to, vai varēs atļauties esošo īpašumu. Tā ir iespēja bez papildus izmaksām pārcelties uz izdevīgāku mājokli – īpašums tiks iegādāts pēc iespējas īsākā laika termiņā un piemeklēts labākais apmaiņas variants. Kas svarīgi – visi darījumi notiek ātri un korekti, kā arī droši – darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību.

“Par Samaini.lv piedāvāto risinājumu ir liela interese, jo skaidrs, ka šobrīd ikviens no mums meklē veidus kā mainīt savus paradumus, ietaupīt un tikt galā ar šo situāciju. Šādos brīžos ļoti liela nozīme ir rūpīgai savu naudas lietu pārzināšanai, kā arī dažādu risinājumu apzināšanai – iespējams, ka šobrīd jums nemaz nav nepieciešams tik liels mājoklis un varat izskatīt iespēju pāriet uz mazāku, ekonomiskāku īpašumu,” norāda Samaini.lv konsultants Aivars Kalniņš.

Plašāka informācija par Samaini.lv un pieteikuma anketa šeit: https://pieteikums.lv/samaini

Publicitātes materiāls