Rudenī lidojumus uz Rīgu sāks «Brussels Airlines»

Šogad oktobra beigās lidsabiedrība «Brussels Airlines» uzsāks lidojumus no Rīgas uz Briseli, nodrošinot sešu reisus nedēļā, portālu «Apollo» informēja «Brussels Airline».

«Lufthansa Group» lidsabiedrība un «Star Alliance» dalībniece «Brussels Airlines» uz starptautisko lidostu «Rīga» veiks sešus reisus nedēļā, visus – pēcpusdienās. Šis jaunais pakalpojums būs liels atbalsts gaidāmajai Latvijas ES prezidentūrai. Lidojumu grafiks nodrošinās arī lieliskas savienojumu iespējas ar citiem «Brussels Airlines» galamērķiem – Romu, Barselonu, Birmingemu, Lionu, Mančestru un Hamburgu.

Lidojumi tiks veikti, sadarbojoties ar līgumpartneri «airBaltic». Sākumā lidojumi maršrutā tiks veikti ar gaisa kuģi «AVRO RJ 100». Šo gaisa kuģa tipu 2015.gada gaitā nomainīs ietilpīgākais «Airbus 319». Biļetes jau tiek piedāvātas lidsabiedrības mājas lapā www.brusselsairlines.com. Tās var nopirkt arī visās ceļojumu aģentūrās.

«Mēs esam ļoti gandarīti par iespēju papildināt savu piedāvājumu klāstu ar šo svarīgo Eiropas pilsētu, kuras līdz šim trūka mūsu maršrutu tīklā». Latvija ir otrā Baltijas valsts, uz kuru mēs veicam lidojumus no Briseles lidostas, kā arī no Eiropas Savienības galvaspilsētas, jo pirms dažiem gadiem mēs sākām lidot uz Lietuvu. Šis ieguldījums regulārā gaisa satiksmē ar Latviju, valsti, kura gatavojas ES prezidentūrai, apliecina arī to, ka «Brussels Airlines» pilnībā apzinās savu lomu kā ES galvaspilsētas galvenā lidsabiedrība. Latvija pārņems Eiropas prezidentūru nākamgad, kad ievērojami palielināsies tirgus pieprasījums pēc tiešajiem reisiem no ES galvaspilsētas un uz to. Mēs esam pārliecināti arī, ka šis jaunais aviopakalpojums tālāk attīstīs ekonomiskos un kultūras sakarus starp Latviju un Beļģiju,» teica lidsabiedrības «Brussels Airlines«prezidents Bernards Gustins.

«Brussels Airlines» ir Beļģijas lidsabiedrība, kas piedāvā plašu maršrutu klāstu no savas bāzes Briseles lidostā. Grupā «Brussels Airlines» strādā vairāk nekā 3300 darbinieki, un tās 49 gaisa kuģi veic ap 300 punktuālus lidojumus dienā, savienojot ES galvaspilsētu ar 70 lielākajām Eiropas, Āfrikas un ASV lidostām.

«Brussels Airlines» īpašnieks ir uzņēmums «SN Airholding», un tai ir vairāk nekā 80 gadu darba pieredze Beļģijas aviācijā. Lielākais akcionārs ir «Lufthansa Group», kurai uzņēmumā pieder 45% akciju. Kopš 2009. gada 9. decembra «Brussels Airlines» ir globālās lidsabiedrību alianses «Star Alliance» dalībniece.