Reaktors: Sporta klubu apmeklētāji arvien biežāk pieprasa paaugstinātu servisu

Laikam ejot strauji attīstītās ne tikai dažādas tehnoloģijas, bet arī pakalpojumu un sniegtā servisa kvalitāte, un šādā ziņā viens no lielākajiem progresiem vērojams tieši sporta un fitnesa klubu piedāvājumā. Aktīvs dzīvesveids visos laikos ir bijis aktuāls, tāpēc arī mūsdienās, kad klients kļūst aizvien izvēlīgāks, daudzfunkcionāla un ērta vide ir sporta klubu galvenā prioritāte. Kā norāda sporta kluba “Reaktors” vadītāja Annija Viškinte, sporta kluba ikdiena nav iedomājama bez profesionāla servisa, jo klients pievērš uzmanību pat vissīkākajām detaļām, un tas esot tikai pozitīvi – nepārtraukta vēlme pilnveidoties nodrošina arī apmeklētāju sportiskos sasniegumus.

Cilvēki apmeklē sporta zāli dažādu mērķu vadīti, taču, galvenokārt, ar vēlmi zaudēt lieko svaru, uzlabot sava ķermeņa fizisko izturību, veicināt emocionālo labsajūtu u.c. Būtiski, lai ceļā uz savu mērķu sasniegšanu tiktu nodrošināts attiecīgais komforta līmenis. Mūsdienās ir ļoti daudz iespēju no kā izvēlēties – dažādi sporta un aktīvā fitnesa centri, sports brīvā dabā, skriešana, nūjošana, dejošana, taču cilvēks vienmēr atgriezīsies tur, kur viņš redz vislielāko potenciālu savai sportiskajai izaugsmei.

“Sporta klubu apmeklētājiem ļoti svarīgs ir kvalitatīvs serviss, sākot jau no tīriem, mīkstiem dvieļiem un beidzot ar koptiem un mūsdienīgiem trenažieriem. Sporta kluba “Reaktors” galvenais mērķis ir radīt ikvienam klientam draudzīgu un patīkamu vidi pilsētas steigā, kurā uz brīdi izrauties un padomāt tikai par sevi, savu ķermeni un emocionālo veselību. Cilvēks sporta klubā neizvēlas vienkārši abonementu, viņš vēlas arī sajūtas, ko rada pozitīvā un cieņpilnā attieksme pret klientu. Mēs novērtējam to, ka 15 gadu pastāvēšanas laikā mūsu klienti ir veidojuši mūsos nepārtrauktu vēlmi pilnveidoties, kā rezultātā esam kļuvuši par vienu no pazīstamākajiem un profesionālākajiem sporta klubiem Latvijā,” turpina Annija Viškinte.

Tāpat sporta klubs “Reaktors” vēlas vērst uzmanību, uz to, ka savu 16. sezonu klubs uzsāks jaunās, plašās un gaišās telpās Toma ielā 4, blakus tirdzniecības centram “Mols”. Esošajās telpās, Rūpniecības ielā 27, klubs darbosies līdz 1. augustam. Jauno telpu oficiālā atklāšana plānota septembrī.

Sporta klubs “Reaktors” ir atvērts katru darba dienu no plkst. 07:00 līdz 22:00 un brīvdienās – sestdien no plkst. 8:00 – 17:00, svētdien no plkst. 10:00 – 16:00.

Publicitātes materiāls