Portāls nra.lv pietuvojies Latvijas interneta līderiem

Jaunais gads portālam nra.lv ir sācies ar būtiskiem satura uzlabojumiem, kas sev līdzi nesis arī ilgi gaidītus rezultātus – janvārī piedzīvots gan nozīmīgs kvantitatīvo rādījumu kāpums, gan arī atzinība no portāla lasītājiem.

Pēc starptautiskā konsultāciju uzņēmuma Gemius datiem, portāls nra.lv janvārī ir būtiski kāpinājis rādītājus, sasniedzot 228 tūkstošus lietotāju.

Portāla redaktore Ilze Zālīte norāda, ka šie rādītāji ir dubultā vērtīgi, jo ļāvuši gan pārsniegt kritisko „200 tūkstošu robežu”, kas mediju portāliem tiek uzskatīta par maksimālo iespēju robežu, gan arī pakāpties apmeklētāko interneta lapu Top 25 uzreiz par četrām pozīcijām – no 18. uz 14. vietu.

„Janvārī no datoriem portālam nra.lv ir bijuši 228 tūkstoši lietotāju, kas ir par 45% vairāk nekā decembrī. Tas mums ir nozīmīgs sasniegums, jo, gada nogalē uzsākot saturiskus uzlabojumus, cerējām, ka lasītāji to pamanīs un novērtēs. Prieks, ka cerības attaisnojās,” pauž I.Zālīte. „Šo uzrāvienu gaidījām ar īpašu nepacietību, jo, sākot ar gada nogali, portāla darbība ir piedzīvojusi radikālu reorganizāciju – arvien vairāk stiprinām savu kvalitatīvo kapacitāti, pieaicinot jaunus, talantīgus kolēģus un piedāvājot saviem lasītājiem interesantas, oriģinālas ziņas arī ļoti agrā un ļoti vēlā dienas stundā. Tāpat ir būtiski, ka pēc divu gadu atrašanās Latvijas lasītāko portālu TOP 18. vietā beidzot esam pakāpušies uz 14. vietu, apsteidzot arī vairākus spēcīgus kolēģus, kā arī tirgū no jauna ienākušos portālus.”

Portāla nra.lv attīstība tiks turpināta, līdz tiks iekarotas pašas augstākās Latvijas interneta reitingu pozīcijas, norāda I.Zālīte.