Pieaug pieprasījums pēc kvalitatīviem dzīvokļiem; sērijveida namu dzīvokļu cenas krīt

Nekustamo īpašumu tirgus šobrīd piedzīvo pārmaiņas – kamēr sērijveida namu dzīvokļu cenas krīt, mājokļi jaunajos projektos saglabā un pat palielina savu tirgus vērtību, liecina “Citadeles” rīcībā esošie dati.

“Citadeles” privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītājs Jānis Mūrnieks pauž: “Gada nogalē mājokļu tirgus ir sevišķi aktīvs – Rīgā ekspluatācijā plānots nodot vairākus jaunos projektus, kur vairums dzīvokļu rezervēti jau to būvniecības stadijā. Tikmēr arī otrreizējā tirgū piedāvājums ir samērā piesātināts, jo iedzīvotāji lūko pēc iespējām pārdot vai izīrēt dzīvokļus, lai izvairītos no nesamērīgiem apkures maksājumiem.”

Tāpat viņš norādīja uz to, ka cilvēki arvien vairāk lūkosies pēc energoefektīviem dzīvokļiem jaunajos projektos vai kvalitatīvi renovētās mājās.

To novērojis arī Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, norādot, ka cilvēki priekšroku dod ilgtspējīgam nekustamam īpašumam, kā rezultātā pie Pērkam.lv arvien biežāk vēršas ar padomju laika dzīvokļiem, kurus bieži vien raksturo zema kvalitāte un energoefektivitāte.

Turklāt esot jāņem vērā, ka apkures rēķini jaunajos projektos un sērijveida namos var būtiski atšķirties, kā rezultātā iegādājoties mājokli, vairums tomēr ir gatavi piemaksāt, nekā dzīvot lētākos padomju laika dzīvokļos.

Kā atzīst J. Mūrnieks, arī nekustamā īpašuma tirgū vairums jaunpienācēju ir gados jauni cilvēki, kuri arvien biežāk sarunās par īpašuma iegādi pauž, ka gluži vienkārši nevēlas dzīvot padomju sērijveida namos.

Pērkam.lv ir viens no ātrākajiem variantiem, kā pārdot savu nekustamo īpašumu. “Mēs neliekam ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu. Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau dažu dienu laikā,” uzsver A. Bērziņš.

Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/

Publicitātes materiāls