Par svarīgāko nozarē – biznesa konference “Būvniecība un arhitektūra 2022”

Būvniecības nozarei ir nozīmīga loma Latvijas tautsaimniecībā, taču arī to pēdējā laikā ir skārušas vairākas izmaiņas – saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem būvniecības izmaksas Latvijā kopš 2000. gada ir dubultojušās, taču īpaši strauja inflācija piedzīvota Covid-19 pandēmijas laikā, kad izmaksas augušas par aptuveni piekto daļu. Neskaidrība par nākotni ir ļoti liela. Lai ieskatītos būvniecības un arhitektūras nozares nākotnes prognozēs un tendencēs, jau drīzumā notiks biznesa konference “Būvniecība un arhitektūra 2022”.

Konferencē būtiskākie jautājumi tiks vērsti uz būvniecības un arhitektūras attīstības tempu, kas aizvadītajā gadā saglabājies 2019. gada līmenī. Konferencē tiks apskatīti jautājumi par ilgtspējīgas būvniecības piedāvājumu sagatavošanu, ēku energoefektivitātes modeļiem, nepieciešamajām pārmaiņām būvniecības nozarē, tās produktivitātes kāpināšanu, eksportspēju, inovācijām u.c. būtiskām tēmām.

Konference kā referenti uzstāsies organizāciju attīstības un vadības konsultants Normunds Reips, SIA “Freimans Timber Constructions” pārstāvis, Būvniecības kontroles departamenta direktors Māris Demme, restaurācijas arhitekts, restaurācijas kopas dibinātājs un vadītājs, Latvijas Amatniecības kameras Būvmākslas mantojuma restaurators – meistars Artūrs Lapiņš,  SIA “Pārdošanas skola” vadītājs un dibinātājs, Biznesa Vadības koledžas lektors, pārdošanas treneris “Sales GURU”Jānis Viegliņš u.c.

BIĻEŠU CENAS:

Dalībnieka karte – agrā pieteikšanās “Early bird” – 79 EUR.

– Agrā pieteikšanās līdz 26.09.2021. Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka karte – 99 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka VIP karte – 199 EUR.

– Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.
– Īpaša uzmanība izvirzītajam problēmjautājumam konferences ekspertu diskusijās.
– Iespēja papildus publicitātei medijos.

Par dalību konferencē katram dalībniekam tiek izsniegts “Biznesa konferences” apliecinājums elektroniskā (PDF) formātā.

Speciālās cenas piedāvājums uzņēmumiem, piesakot vairāk nekā 10 dalībniekus! Lai to saņemtu, lūdzam sazināties ar konferences organizatoriem.

Plašāka informācija un iespēja reģistrēties šeit: https://www.registreties.lv/buvnieciba-un-arhitektura

Publicitātes materiāls