Latvijas Grāmatvedības klubs gaida jaunus biedrus; līdz 30. aprīlim īpaša atlaide

Grāmatvedība ir viena no tām nozarēm, kura nepārtraukti saskaras ar dažādiem jaunumiem un izmaiņām. Tieši tāpēc grāmatveži arvien vairāk novērtē iespēju būt Latvijas Grāmatvedības klubā (LGK), kas joprojām ir atvērts arī jauniem dalībniekiem. Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) kopā ar Neilandes nodokļu konsultācijām šobrīd, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam, sniedz iespēju uzņēmumiem un organizācijām pieteikties Latvijas Grāmatvedības klubā ar gandrīz 900 eiro atlaidi gada dalības maksai. Īpašā iespēja spēkā līdz 30. aprīlim.

Latvijas Grāmatvedības klubs veidots tā, lai palīdzētu grāmatvežiem atsvaidzināt teorētiskās zināšanas, iegūt plašāku skatījumu un pilnveidotu to prasmi pareizi interpretēt likuma normas, kas, kā zināms, nepārtraukti mainās. Kā atzīst LGK dalībnieki, ieguvums tik tiešām ir neizmērojams un tas sniedz daudz lielāku pārliecību, prasmes un aizrautību grāmatvežiem savā darbā.

LGK sniegtās iespējas palīdzēs grāmatvežiem ne tikai būt informētiem, kā saskaņā ar jaunākajām likuma izmaiņām sagatavot gada pārskatus un konsolidētos gada pārskatus, kā arī to, kā kompetenti veikt citus likumā noteiktos pienākumus, bet arī celt savu kvalifikāciju. LGK palīdz grāmatvežiem vienmēr būt informētiem par jaunumiem likumdošanā un saņemt ievērojamas izaugsmes iespējas. Ar Latvijas Grāmatvedības kluba palīdzību grāmatveži var saņemt nepārtrauktu, aktuālu informāciju par jaunumiem normatīvajos aktos, kas regulē organizācijas grāmatvedības un nodokļu uzskaiti, speciālistu konsultācijas, kā arī pieeju ievērojamam skaitu materiālu, kas palīdzēs tiem savu darbu izpildīt precīzi un bez kļūdām.

Kā atzīst Latvijas Grāmatvedības kluba vadītāja Jadviga Neilande, LGK ir ļoti pieprasīts un izjūt lielu atsaucību, kas apliecina, ka grāmatvežiem zināšanu un prasmju pilnveidošana ir nozīmīga. “LGK kalpo kā atbalsts grāmatvežiem, kuriem nereti vien ir jāorientējas virknē jaunumu un likumu, kas ne vienmēr ir viegli, taču LGK regulāri apkopo visas aktualitātes nozarē un sniedz iespēju LGK dalībniekiem par tām uzzināt daudz ērtākā un saprotamākā veidā,” piebilst J. Neilande.

Gada dalības maksa Latvijas Grāmatvedības klubā par 12 mēnešu periodu – tikai EUR 120 / mēnesī jeb EUR 1440 / gadā, taču šobrīd, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – pieejama gandrīz EUR 900 atlaide – tikai EUR 570 / gadā. Šī atlaide dalības maksai LGK ir tik būtiska, ka tādēļ arī J.Neilande ir izteikusies, ka 2023. gadā būs par daudziem laimīgiem grāmatvežiem vairāk. Īpašā iespēja spēkā līdz 30. aprīlim.

LGK gada maksā jau ir iekļauts – tātad visa gada laikā pieejams bez papildus maksas – viss, par ko var tikai sapņot katras organizācijas grāmatvedis un vadītājs – aktuāli grāmatvedības un nodokļu semināri, konferences, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, metodiskie materiāli, diskusiju un jautājumu iespējas un vēl daudz kas cits.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://registreties.lv/gramatvedibas-klubs